Автомобіль ГАЗ 32213
Відповідно до Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права, затвердженого наказом ДП "Прозорро.Продажі" від 21.03.2024 №06-ОД
49 424,40 грн
з ПДВОрганізатор:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"з 9 жовт. 2024 11:59
до 20 жовт. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Автомобіль ГАЗ 32213
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 02100, Київ, Київ, Вул. Вінстона Черчилля, 1-А |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ГАЗ 32213
Модель транспортного засобу:
Мікроавтобус пасажирський, 12 місць
Рік випуску:
2001
Об'єм двигуна, см³:
2445.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Білий
Пробіг, км:
302583.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
0019428
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Опис пошкоджень зазначений в Специфікації предмету продажу, яка додана окремим файлом в оголошення
|
|||
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Технічні специфікації | 9 жовт. 2024 11:59 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 9 жовт. 2024 11:59 | |
| Ілюстрація | 9 жовт. 2024 11:59 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 9 жовт. 2024 11:59 | |
| Типова форма договору | 9 жовт. 2024 11:59 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
98 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
33 250,00 грн без ПДВ
Дивитись