Автобус ПАЗ 32050R
Відповідно до Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права, затвердженого наказом ДП "Прозорро.Продажі" від 21.03.2024 №06-ОД
130 627,20 грн
з ПДВОрганізатор:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"з 9 жовт. 2024 13:22
до 20 жовт. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Автобус ПАЗ 32050R
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 02100, Київ, Київ, Вул. Вінстона Черчилля, 1-А |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ПАЗ 32050R
Модель транспортного засобу:
Автобус пасажирський
Рік випуску:
2001
Об'єм двигуна, см³:
4670.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Білий
Пробіг, км:
226396.0
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Опис пошкоджень зазначений в Специфікації предмету продажу, яка додана окремим файлом в оголошення
|
|||
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Технічні специфікації | 9 жовт. 2024 13:22 | |
| Типова форма договору | 9 жовт. 2024 13:22 | |
| Ілюстрація | 9 жовт. 2024 13:22 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 9 жовт. 2024 13:22 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 9 жовт. 2024 13:22 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"Вас може зацікавити
87 915,00 грн без ПДВ
ДивитисьДругий митний аукціон з продажу лоту "Легковий автомобіль марки «OPEL ASTRA», 2003 року випуску в кількості 1 шт. Робочий об’єм двигуна - 2198 см3, тип – бензин.".
150 389,84 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі неплатоспроможності боржника - фізичної особи Тимошенко Світлани Євгенівни, код 2639217906, порушеній Господарським судом Київської області, справа №911/3531/25
245 600,00 грн без ПДВ
Дивитись