Автомобіль ГАЗ 3110
Відповідно до Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права, затвердженого наказом ДП "Прозорро.Продажі" від 21.03.2024 №06-ОД
50 589,60 грн
з ПДВОрганізатор:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"з 9 жовт. 2024 11:32
до 20 жовт. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Автомобіль ГАЗ 3110
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 02100, Київ, Київ, Вул. В. Черчилля, 1-А |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ГАЗ 3110
Модель транспортного засобу:
Седан-В
Рік випуску:
2000
Об'єм двигуна, см³:
2445.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Сірий
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Опис пошкоджень зазначений в Специфікації предмету продажу, яка додана окремим файлом в оголошення
|
|||
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Технічні специфікації | 9 жовт. 2024 11:32 | |
| Типова форма договору | 9 жовт. 2024 11:32 | |
| Ілюстрація | 9 жовт. 2024 11:32 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 9 жовт. 2024 11:32 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 9 жовт. 2024 11:32 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"Вас може зацікавити
87 915,00 грн без ПДВ
Дивитись50 153,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж автомобіля ВАЗ 21140, державний номер АА2017АІ, 2005 року випуску
58 166,67 грн без ПДВ
Дивитись