Комплекс будівель та споруд загальною площею 1265,7 кв.м, за адресою: Вінницька область, смт Крижопіль, вул. Залізної дивізії, буд. 32а.

Комплекс будівель та споруд загальною площею 1265,7 кв.м, а саме: адмінбудівля (Літ. А) площею 241,6 кв.м, склади (Літ. Д, Д1) площею 335,9 кв.м, павільон (Літ. З, З1) площею 422,8 кв.м, трансформаторна (Літ. Б) площею 22,4 кв.м, навіс (Літ. Е) площею 239,4 кв.м, туалет (Літ. В) площею 3,6 кв.м, за адресою: Вінницька область, смт Крижопіль, вул. Залізної дивізії, буд. 32а. Будівлі та споруди не використовуються за своїм призначенням, перебувають в занедбаному стані. Загальні відомості про земельну ділянку: площа 1,2268 га, кадастровий номер: 0521955100:02:003:0163, право постійного користування. Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Прийняття заяв на участь

з 30 лип. 2024 17:02

до 20 серп. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
30 лип. 2024 17:02 – 20 серп. 2024 20:00
Початок аукціону:
21 серп. 2024 12:55
Дата публікації:
30 лип. 2024 17:02
Період редагування:
30 лип. 2024 17:02 – 15 серп. 2024 18:00
Період питань:
30 лип. 2024 17:02 – 20 серп. 2024 18:00
Період відповідей:
30 лип. 2024 17:02 – 20 серп. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20240730-63774
Реєстраційний внесок:
1 700,00 грн
Гарантійний внесок:
52 864,45 грн
Номер лоту:
10
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
1 057 289,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
10 572,89 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попередньою домовленістю з представником організатора аукціону. Відповідальна особа: Олена Лавренова, телефон 098 960 31 81, [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Кваліфікаційні вимоги до учасників аукціону: відсутність дебіторської заборгованості перед Організатором аукціону. Договір купівлі-продажу укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Комплекс будівель та споруд загальною площею 1265,7 кв.м, а саме: адмінбудівля (Літ. А) площею 241,6 кв.м, склади (Літ. Д, Д1) площею 335,9 кв.м, павільон (Літ. З, З1) площею 422,8 кв.м, трансформаторна (Літ. Б) площею 22,4 кв.м, навіс (Літ. Е) площею 239,4 кв.м, туалет (Літ. В) площею 3,6 кв.м, за адресою: Вінницька область, смт Крижопіль, вул. Залізної дивізії, буд. 32а. Будівлі та споруди не використовуються за своїм призначенням, перебувають в занедбаному стані. Загальні відомості про земельну ділянку: площа 1,2268 га, кадастровий номер: 0521955100:02:003:0163, право постійного користування. Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Площа:

1 265,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 24600, Вінницька область, Крижопіль, вулиця Залізної дивізії, 32а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1265.7
Координати:
Широта: 48.3809197 Довгота: 28.8624795

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Типова форма договору 30 лип. 2024 17:02
Технічні специфікації 30 лип. 2024 17:02
Ілюстрація 30 лип. 2024 17:02
Ілюстрація 30 лип. 2024 17:02

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
32054743
Адреса:
Україна, 21036, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Данила Галицького, 27

Основний контакт

Ім'я:
Лавренова О.А.
E-mail:
Телефон:
+380989603181

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення за адресою: м.Житомир, вул. Київська, 102

Нежитлові приміщення за адресою: м.Житомир, вул. Київська, 102
Ім'я:
Кравчук Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380412481220 ЄДРПОУ:
34973078
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

732 588,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення за адресою: м.Житомир, майдан Короленка, 4

Нежитлове приміщення за адресою: м.Житомир, майдан Короленка, 4
Ім'я:
Кравчук Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380412481220 ЄДРПОУ:
34973078
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 028 364,00 грн з ПДВ

Дивитись

Котлопункт, літ. Щ-1, загальною площею 249,2 кв. м, з майном (м`ясорубка МИМ 2 (інв. № 0516); електроплита (інв. № 0515); вітрина UDD-300SC (інв. № 0746), за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Вокзал-Городня, вул. Вокзальна, 6а

Котлопункт, літ. Щ-1, загальною площею 249,2 кв. м, з майном (м`ясорубка МИМ 2 (інв. № 0516); електроплита (інв. № 0515); вітрина UDD-300SC (інв. № 0746), за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Вокзал-Городня, вул. Вокзальна, 6а
Ім'я:
Титаренко Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: +380462676225 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43173325
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

582 974,00 грн без ПДВ

Дивитись