Третій митний аукціон. Шпалери (17,5 кг), одяг б/в, взуття б/в (7354 кг), велосипед б/в (1 шт.), термоси б/в (4 шт.), електрочайники б/в (2 шт.), скляний посуд б/в (14 шт.), металевий посуд б/в (19 шт.), мікрохвильова піч б/в (1 шт.), кухонне
приладдя (вилки, ложки, черпаки, ножі) б/в (28 шт.), горшки для вазонів б/в (6 шт.), елементи декору (штучні квіти) (6 шт.), дитячі візки б/в (4 шт.), дитячі автокрісла б/в (2 шт.), освітлюючі автолампи б/в (2 шт.), ролатори б/в (3 шт.), інвалідні візки б/в (4 шт.), настінний щит для перегляду рентгенівських знімків б/в (1 шт.), операційна лампа б/в (1 шт.), крісла різні б/в (15 шт.), шкільне приладдя (зошити, ручки, альбоми, олівці, папки, книжки) (20 упаковок/ 241 кг.), м’які іграшки б/в (28 шт.), пластикові іграшки б/в (31 шт.), дерев’яні іграшки б/в (17 шт.)
шпалери (17,5 кг),
одяг б/в, взуття б/в (7354 кг),
велосипед б/в (1 шт.),
термоси б/в (4 шт.),
електрочайники б/в (2 шт.),
скляний посуд б/в (14 шт.),
металевий посуд б/в (19 шт.),
мікрохвильова піч б/в (1 шт.),
кухонне приладдя (вилки, ложки, черпаки, ножі) б/в (28 шт.), горшки для вазонів б/в (6 шт.), елементи декору (штучні квіти) (6 шт.),
дитячі візки б/в (4 шт.),
дитячі автокрісла б/в (2 шт.),
освітлюючі автолампи б/в (2 шт.),
ролатори б/в (3 шт.), інвалідні візки б/в (4 шт.),
настінний щит для перегляду рентгенівських знімків б/в (1 шт.), операційна лампа б/в (1 шт.), крісла різні б/в (15 шт.),
шкільне приладдя (зошити, ручки, альбоми, олівці, папки, книжки) (20 упаковок/ 241 кг.), м’які іграшки б/в (28 шт.),
пластикові іграшки б/в (31 шт.),
дерев’яні іграшки б/в (17 шт.)
Реквізити оператора для перерахування коштів за придбаний лот: ТОВ «НАЦІОНАЛЬНА ЕЛЕКТРОННА БІРЖА», ЄДРПОУ 38811542, р/р UA023052990000026001006214245, МФО банку: 305299, Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК», ІПН 388115426564.
з 28 лют. 2024 10:30
до 10 бер. 2024 20:00
з 11 бер. 2024 12:05
до 11 бер. 2024 12:34
з 11 бер. 2024 12:34
до 15 бер. 2024 10:38
15 бер. 2024 10:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 11 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
шпалери (17,5 кг), одяг б/в, взуття б/в (7354 кг), велосипед б/в (1 шт.), термоси б/в (4 шт.), електрочайники б/в (2 шт.), скляний посуд б/в (14 шт.), металевий посуд б/в (19 шт.), мікрохвильова піч б/в (1 шт.), кухонне приладдя (вилки, ложки, черпаки, ножі) б/в (28 шт.), горшки для вазонів б/в (6 шт.), елементи декору (штучні квіти) (6 шт.), дитячі візки б/в (4 шт.), дитячі автокрісла б/в (2 шт.), освітлюючі автолампи б/в (2 шт.), ролатори б/в (3 шт.), інвалідні візки б/в (4 шт.), настінний щит для перегляду рентгенівських знімків б/в (1 шт.), операційна лампа б/в (1 шт.), крісла різні б/в (15 шт.), шкільне приладдя (зошити, ручки, альбоми, олівці, папки, книжки) (20 упаковок/ 241 кг.), м’які іграшки б/в (28 шт.), пластикові іграшки б/в (31 шт.), дерев’яні іграшки б/в (17 шт.) Майно б/в. Без будь яких супровідних документів. Документи, що підтверджують якість та безпеку відсутні.
Код CAV: 39221100-8 Посуд
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 44100, Волинська область, смт. Ратне, вул. 40 років Перемоги, 51 а |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 51.67140298517108 Довгота: 24.510171986508173
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Технічні специфікації | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 | |
| Ілюстрація | 28 лют. 2024 10:30 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Каган Леся Василівна
ІПН/РНОКПП:
3021907122
|
Пропозиція: 41 827,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
2
Назва договору:
Акт № 2
Опис договору:
Акт про придбання товару на електронному аукціоні
Вартість договору
41 827,00 грн
Заключна вартість договору:
41 827,00 грн
Термін дії договору:
14 бер. 2024 10:34 – 15 бер. 2024 10:34
Дата підписання договору:
14 бер. 2024 10:33
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
11 бер. 2024 12:34 – 19 бер. 2024 18:00
Період підписання договору:
11 бер. 2024 12:34 – 8 квіт. 2024 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Жолоб Юлія Віталіївна
ІПН/РНОКПП:
3682008742
|
Пропозиція: 34 450,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державна митна служба України в особі Волинської митниціВас може зацікавити
Третій митний аукціон. Електронні ваги (10 шт), ножиці для нігтів (94 шт), прорізувач гелевий (охолоджуючий для зубів) (29 шт), футляр для пустушки торговельної марки «babyono» (39 шт), дитяча пляшечка (поїльник) з силіконовою трубочкою в упаковці виробника (29 шт), розкладна сушка для пляшок та аксесуарів торговельної марки «akuku» (5 шт), 3 набори посуду торговельної марки «PURE LIVING» в кількості 63шт.
41 469,32 грн без ПДВ
Дивитись