Машина для друку (Домінант725Р)
Машина для друку (Домінант725Р)
12 500,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ЛІКВІДАЦІЙНА КОМІСІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"з 9 серп. 2023 01:12
до 16 серп. 2023 20:00
(один учасник)
з 16 серп. 2023 20:00
до 16 вер. 2023 01:19
16 вер. 2023 01:19
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Машина для друку (Домінант725Р) технічний стан об’єкта – задовільний; рік придбання 1988 р.
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 17508, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Ярмаркова, 47 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 9 серп. 2023 01:12 | |
| Технічні специфікації | 9 серп. 2023 01:12 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Довгань Павло Андрійович
ІПН/РНОКПП:
2933908870
|
Пропозиція: 12 500,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 2 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
020
Назва договору:
Договір купівлі-продажу основних засобів
Опис договору:
Договір купівлі-продажу основних засобів Машина для друку (Домінант725Р)
Вартість договору
12 500,00 грн
Заключна вартість договору:
15 100,00 грн
Термін дії договору:
16 вер. 2023 08:20 – 31 груд. 2023 23:55
Дата підписання договору:
4 вер. 2023 08:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
16 серп. 2023 20:00 – 24 серп. 2023 18:00
Період підписання договору:
16 серп. 2023 20:00 – 13 вер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ЛІКВІДАЦІЙНА КОМІСІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"Вас може зацікавити
Продовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)
9 256,90 грн без ПДВ
Дивитисьаукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
22 800,00 грн без ПДВ
Дивитисьаукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
7 326,00 грн без ПДВ
Дивитись