Фальцмашина
Фальцмашина
6 440,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ЛІКВІДАЦІЙНА КОМІСІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"з 4 серп. 2023 00:10
до 24 серп. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Причини скасування | 9 серп. 2023 00:25 |
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Фальцмашина технічний стан об’єкта – задовільний; рік придбання 2010р.
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 17508, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Ярмаркова, 47 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 4 серп. 2023 00:10 | |
| Технічні специфікації | 4 серп. 2023 00:10 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ЛІКВІДАЦІЙНА КОМІСІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"Вас може зацікавити
Повторний редукціон митний аукціон. Пневматичний прес Hoerbiger-Origa PP5A300/600, - 1 шт.,2004 року випуску, був у використанні. Країна походження - Німеччина
4 487,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)
9 256,90 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду окремого індивідуально визначеного майна
4 168,80 грн з ПДВ
Дивитись