Паперорізальна машина (БР-72)
Паперорізальна машина (БР-72)
6 666,67 грн
без ПДВОрганізатор:
ЛІКВІДАЦІЙНА КОМІСІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"з 1 черв. 2023 10:30
до 21 черв. 2023 20:00
(один учасник)
з 21 черв. 2023 20:00
до 12 лип. 2023 13:45
21 лип. 2023 10:37
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Паперорізальна машина (БР-72) технічний стан об’єкта – задовільний; рік придбання 1987 р.
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 17508, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Ярмаркова, 47 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 1 черв. 2023 10:30 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2023 10:30 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Голік Андрій Анатолійович
ЄДРПОУ:
44795403
|
Пропозиція: 6 667,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Договір купівлі-продажу основних засобів
Опис договору:
Договір купівлі-продажу Паперорізальна машина (БР-72)
Вартість договору
6 667,00 грн
Заключна вартість договору:
8 100,40 грн
Термін дії договору:
12 лип. 2023 14:00 – 31 груд. 2023 23:55
Дата підписання договору:
28 черв. 2023 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
21 черв. 2023 20:00 – 29 черв. 2023 18:00
Період підписання договору:
21 черв. 2023 20:00 – 19 лип. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ЛІКВІДАЦІЙНА КОМІСІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"Вас може зацікавити
Повторний редукціон митний аукціон. Пневматичний прес Hoerbiger-Origa PP5A300/600, - 1 шт.,2004 року випуску, був у використанні. Країна походження - Німеччина
4 487,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)
9 256,90 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду окремого індивідуально визначеного майна
4 168,80 грн з ПДВ
Дивитись