Вуглеродомістка катодна маса (неліквід)

Вуглеродомістка катодна маса, утворена внаслідок демонтажу електролізерів електролізного виробництва. Катодна маса знаходиться у вигляді бою фракції 200*400 мм на території АТ «ЗАлК»за адреою м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, 15. Обліковується на бухгалтерському рахунку 20911 – Технологічні відходи неліквіди

Початкова ціна

33 900,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 трав. 2023 17:34

до 5 черв. 2023 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 5 черв. 2023 20:00

до 12 черв. 2023 15:17

Аукціон завершено

29 черв. 2023 15:48

Подача пропозицій:
29 трав. 2023 17:34 – 5 черв. 2023 20:00
Початок аукціону:
6 черв. 2023 12:30
Дата публікації:
29 трав. 2023 17:34
Період редагування:
29 трав. 2023 17:34 – 31 трав. 2023 18:00
Період питань:
29 трав. 2023 17:34 – 5 черв. 2023 18:00
Період відповідей:
29 трав. 2023 17:34 – 5 черв. 2023 18:00
Період кваліфікації:
5 черв. 2023 20:00 – 3 лип. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20230529-48223
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
1 695,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
3
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
33 900,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
339,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Контактна особа: керівник відділу збуту та постачання, Кіппер Світлана Олександрівна, тел. +380504546618, ознайомлення з майном відбувається у будні дні з 9:00 год. до 15:00 год.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Згідно з Оголошенням щодо проведення аукціону з продажу

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Вуглеродомістка катодна маса, утворена внаслідок демонтажу електролізерів електролізного виробництва. Катодна маса знаходиться у вигляді бою фракції 200*400 мм на території АТ «ЗАлК»за адреою м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, 15. Обліковується на бухгалтерському рахунку 20911 – Технологічні відходи неліквіди

Код CAV: 14920000-6 Вторинна неметалева відновлена сировина

Кількість:

16,95 тони

Адреса:

Україна, 69032, Запорізька область, Запоріжжя, Південне шосе, 15

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 29 трав. 2023 17:34
Типова форма договору 29 трав. 2023 17:34
Ілюстрація 29 трав. 2023 17:34
Ілюстрація 29 трав. 2023 17:34
Кваліфікаційні вимоги 29 трав. 2023 17:34
Технічні специфікації 29 трав. 2023 17:34
Ілюстрація 29 трав. 2023 17:34

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Антон Горлов
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3346008939

Пропозиція:

33 900,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 черв. 2023 16:02
Цифровий підпис 5 черв. 2023 16:02
Витяг з ЄДРПОУ 5 черв. 2023 17:55
Цифровий підпис 5 черв. 2023 17:55
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 черв. 2023 17:55
Цифровий підпис 5 черв. 2023 17:55
Протокол аукціону 6 черв. 2023 16:01
Цифровий підпис 6 черв. 2023 16:01
Протокол аукціону 6 черв. 2023 16:01
Цифровий підпис 6 черв. 2023 16:01
Протокол аукціону 6 черв. 2023 16:01
Цифровий підпис 6 черв. 2023 16:01
Протокол аукціону 6 черв. 2023 16:01
Цифровий підпис 6 черв. 2023 16:01

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 9 черв. 2023 10:20
Протокол аукціону 9 черв. 2023 10:20

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 12 черв. 2023 15:16

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 черв. 2023 16:02
Цифровий підпис 5 черв. 2023 16:02
Витяг з ЄДРПОУ 5 черв. 2023 17:55
Цифровий підпис 5 черв. 2023 17:55
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 черв. 2023 17:55
Цифровий підпис 5 черв. 2023 17:55
Протокол аукціону 6 черв. 2023 16:01
Цифровий підпис 6 черв. 2023 16:01
Протокол аукціону 6 черв. 2023 16:01
Цифровий підпис 6 черв. 2023 16:01
Протокол аукціону 6 черв. 2023 16:01
Цифровий підпис 6 черв. 2023 16:01
Протокол аукціону 6 черв. 2023 16:01
Цифровий підпис 6 черв. 2023 16:01

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 9 черв. 2023 10:20
Протокол аукціону 9 черв. 2023 10:20

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 12 черв. 2023 15:16
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
ЗАлК-Д-2023-039
Назва договору:
Купівлі-продажу (на аукціоні)
Опис договору:
Продаж вуглеродомісткої катодної маси (неліквід)
Вартість договору
33 900,00 грн
Заключна вартість договору:
33 900,00 грн
Термін дії договору:
12 черв. 2023 09:00 – 31 груд. 2023 00:00
Дата підписання договору:
12 черв. 2023 09:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 12 черв. 2023 15:16

Період підписання протоколу:
5 черв. 2023 20:00 – 13 черв. 2023 18:00
Період підписання договору:
5 черв. 2023 20:00 – 3 лип. 2023 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00194122
Адреса:
Україна, 69032, Запорізька область, Запоріжжя, Південне шосе, будинок15

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Павленко
E-mail:
Телефон:
+380992520000

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АБ "Укргазбанк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA213204780000026001924858782
Найменування одержувача:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ КОМБІНАТ"
ЄДРПОУ одержувача:
00194122

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ КОМБІНАТ"

Вас може зацікавити

Продаж (реалізаці) відходів поліетилену вториного

Продаж (реалізаці) відходів поліетилену вториного
Ім'я:
Ємельянцев Дмитро Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504544191 ЄДРПОУ:
00213428
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

36 000,00 грн з ПДВ

Дивитись