Фальцмашина
Фальцмашина
12 880,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ЛІКВІДАЦІЙНА КОМІСІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"з 3 квіт. 2023 22:38
до 26 квіт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Фальцмашина технічний стан об’єкта – задовільний; рік придбання 2010р.
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 17508, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Ярмаркова, 47 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 3 квіт. 2023 22:38 | |
| Технічні специфікації | 3 квіт. 2023 22:38 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ЛІКВІДАЦІЙНА КОМІСІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"Вас може зацікавити
Продовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)
9 256,90 грн без ПДВ
Дивитисьаукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
22 800,00 грн без ПДВ
Дивитисьаукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
7 326,00 грн без ПДВ
Дивитись