(Активи держбанків) Права вимоги за кредитним договором від 27.09.2016 №9/2016-К укладеним з юридичною особою та права за договором іпотеки, укладеним з юридичною особою, та договорами поруки, укладеними з юридичною та фізичною особами.
Продаж здійснюється на підставі Регламенту роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення електронних аукціонів з продажу та передачі в оренду активів та майна банків з державною часткою (далі - Регламент). Вимоги до учасників торгів, умови участі, порядок підготовки до аукціону, строки проведення торгів, підписання протоколу, договору та оплати встановлені в Регламенті та обов’язкові для ознайомлення всіма учасниками торгів.
з 24 січ. 2023 18:40
до 13 лют. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Адреса іпотеки/застави - Нежитлові приміщення 1-го та 2-го поверху, загальною площею 340,8 кв.м, за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Не вказано |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Технічні специфікації | 24 січ. 2023 18:40 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "УКРГАЗБАНК"Вас може зацікавити
Право вимоги за кредитним договором № КЛ-7882/12-978, що укладений з юридичною особою, та основні засоби у кількості 7 одиниць
9 782 101,98 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БЕРСАН» Лот 1, яке складається з права вимоги (кредиторські вимоги) Приватного підприємства «Берсан» (68702, Одеська обл., Болградський район, м. Болград, вул. Леніна, буд. 107/А; код ЄДРПОУ 35697419) про солідарне стягнення грошових коштів у сумі 12 289 428,31 грн. субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями ПП "Берсан" у зв'язку з доведенням до банкрутства з Зиби Андрія Олександровича та Міневича Олександра Ігоровича, визнані Рішенням господарського суду Одеської області від 11.09.2024 по справі № 916/3176/22(916/1464/24),
9 831 542,65 грн без ПДВ
Дивитись18 266 973,77 грн без ПДВ
Дивитись