(Активи держбанків) Права вимоги за кредитним договором від 27.05.2008 № 43/08МК укладеним з фізичною особою та договором іпотеки, укладеного з фізичною особою
Для кредитів в іноземній валюті ціна вказана згідно офіційного курсу НБУ на дату прийняття рішення щодо продажу Майна. Продаж здійснюється на підставі Регламенту роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення електронних аукціонів з продажу та передачі в оренду активів та майна банків з державною часткою (далі - Регламент). Вимоги до учасників торгів, умови участі, порядок підготовки до аукціону, строки проведення торгів, підписання протоколу, договору та оплати встановлені в Регламенті
та обов’язкові для ознайомлення всіма учасниками торгів.
з 24 січ. 2023 18:39
до 13 лют. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Адреса іпотеки/застави - Нерухоме майно – готельний комплекс (двоповерховий з мансардою), літ. А, загальною площею - 1550,6 кв.м, за адресою: Закарпатська область, Свалявський р-н, с. Поляна, вул. Сонячна та земельна ділянка несільськогосподарського призначення, загальною площею - 0,2291 га, за адресою: Закарпатська область, Свалявський р-н, с. Поляна, вул. Сонячна
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Не вказано |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Технічні специфікації | 24 січ. 2023 18:39 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "УКРГАЗБАНК"Вас може зацікавити
Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.
34 596 812,90 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)
52 994 613,91 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬБІЛЕНД ІНВЕСТ», місцезнаходження: 49000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Мандриківська, будинок 47 офіс 506, код ЄДРПОУ 40528235
35 597 745,60 грн без ПДВ
Дивитись