Трактор МТЗ-82,1
Трактор МТЗ-82,1.2005 р.в..Заводський номер 80807719.
400 000,00 грн
з ПДВОрганізатор:
СП ПРАТ СОФРАХІМз 11 трав. 2022 09:53
до 15 трав. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Трактор МТЗ-82,1
Код CAV: 16720000-8 Трактори, що були у використанні
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 51402, Дніпропетровська область, Павлоград, вулиця Заводська, 44 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Координати:
Широта: 48.5537196 Довгота: 35.8344802
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 11 трав. 2022 09:53 | |
| Технічні специфікації | 11 трав. 2022 09:53 | |
| Технічні специфікації | 11 трав. 2022 09:53 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора СП ПРАТ СОФРАХІМВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута - Дочірнє підприємства «Житомирський облавтодор» Відкритого акціонерного товариство «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», 10003 м. Житомир, вул. Перемоги, 75, в межах справи № 906/1318/19. Навантажувач L-34, державний номер 11092АЕ, 1989 року випуску, Трактор гусеничний ДТ-75, державний номер 2049 ЖБ, 1990 року. Адреса розташування: Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Дениші, ДРП-3.
346 454,00 грн з ПДВ
ДивитисьПерший повторний аукціон з продажу майна боржника СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕРАТИВА "ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ КООПЕРАТИВ" (ідентифікаційний код юридичної особи 39847648) у справі про банкрутство № 924/922/21
535 939,34 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства Агропромислового кооперативу «Старосільський», код ЄДРПОУ 03798636, порушеній господарським судом Запорізької області , справа № 908/1114/24.
281 370,00 грн без ПДВ
Дивитись