Вузли, деталі, матеріали та брухт від списання екскаватора одноківшового гусеничного Е-2503

Продаж бувших вузлів, деталів, матеріалів та брухту від списання екскаватора одноківшового гусеничного Е-2503, 1986 року випуску

Прийняття заяв на участь

з 14 квіт. 2022 11:36

до 4 трав. 2022 20:00

Аукціон

з 5 трав. 2022 11:15

до 5 трав. 2022 11:44

Кваліфікація

з 5 трав. 2022 11:44

до 1 черв. 2022 12:22

Аукціон завершено

1 черв. 2022 12:47

Подача пропозицій:
14 квіт. 2022 11:36 – 4 трав. 2022 20:00
Період аукціону:
5 трав. 2022 11:15 – 5 трав. 2022 11:44
Дата публікації:
14 квіт. 2022 11:36
Період редагування:
14 квіт. 2022 11:36 – 29 квіт. 2022 18:00
Період питань:
14 квіт. 2022 11:36 – 4 трав. 2022 18:00
Період відповідей:
14 квіт. 2022 11:36 – 4 трав. 2022 18:00
Період кваліфікації:
5 трав. 2022 11:44 – 2 черв. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20220414-08792
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
23 537,50 грн
Номер лоту:
2
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
470 750,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
4 707,50 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Місце знаходження майна : м. Сокаль, вул. Князя Святослава,23А. Контактні дані:Начальник філії «Стрийська ДЕД»ДП «Львівський облавтодор» - Романович Олег Зіновійович. Тел: 067-674-74-96
Перелік та вимоги до оформлення документів:
1) для юридичних осіб: - копія Статуту (статутних документів). - копія Наказу (довіреності) на особу, уповноважену на підписання договору. - копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. - Банківські реквізити. - Лист – згода з проектом договору в довільній формі( на фірмовому бланку). 2) для фізичних осіб – підприємців: - копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. - Банківські реквізити. - Лист – згода з проектом договору в довільній формі. 3)для фізичних осіб: - копія паспорту. - копія ідентифікаційного коду. - Банківські реквізити (за наявності). - Лист згода на обробку персональних даних - Лист – згода з проектом договору в довільній формі( на фірмовому бланку). Копії документів повинні бути засвідчені належним чином (згідно з оригіналом/копія вірна).
Додаткова інформація:
1.Оплата за Товар у розмірі 100% відсуми з ПДВ, запропонованої(Покупцем), здійснюється Покупцем відповідно до протоколу електронного аукціону, однак не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з датиукладення Договору. 2. Продаж Товару здійснюється на умовах самовивозу його Покупцем з місця знаходження – 81400, Львівська область, м. Сколе, вул. Князя Святослава,23А, за рахунок Покупця, включаючи всі витрати, пов’язані з транспортуванням Товару, навантаженням, розвантаженням, а також будь-які інші витрати, пов’язані з виконанням Покупцем своїх зобов’язань за Договором.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Бувші вузли, деталі, матеріали та брухт від списання екскаватора одноківшового гусеничного Е-2503,1986 року випуску.

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

1 тони

Адреса:

Україна, 82600, Львівська область, Сколе, Князя Святослава,23А

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 49.0030132 Довгота: 23.4653493

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 14 квіт. 2022 11:36
Типова форма договору 14 квіт. 2022 11:36
Ілюстрація 14 квіт. 2022 11:36
Ілюстрація 14 квіт. 2022 11:36
Ілюстрація 14 квіт. 2022 11:36
Паспорт торгів 14 квіт. 2022 11:36
Технічні специфікації 14 квіт. 2022 11:36

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Абушик Сергій Валерійович
ЄДРПОУ:
43783017

Пропозиція:

480 166,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 трав. 2022 11:03

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 черв. 2022 12:22

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 трав. 2022 18:14

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 10 трав. 2022 11:03

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 черв. 2022 12:22
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
BSE001-UA-20220414-08792
Назва договору:
купівлі-продажу
Опис договору:
Продавець на умовах і в порядку порядку передбаченому даним Договором зобов'язується передати у власність Покупця – Вузли, деталі та агрегати від списання екскаватора одноківшовий гусеничний Е-2503 (далі – Товар), а Покупець зобов’язується оплатити та прийняти Товар на умовах, передбачених у цьому Договорі.
Вартість договору
480 166,00 грн
Заключна вартість договору:
576 199,00 грн
Термін дії договору:
11 трав. 2022 00:00 – 11 черв. 2022 00:00
Дата підписання договору:
11 трав. 2022 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 черв. 2022 12:22

Період підписання протоколу:
5 трав. 2022 11:44 – 13 трав. 2022 18:00
Період підписання договору:
5 трав. 2022 11:44 – 2 черв. 2022 18:00

Учасник:

Ім'я:
Шевченко Сергій Петрович
ЄДРПОУ:
41769370

Пропозиція:

470 750,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
31978981
Адреса:
Україна, 79053, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 54, КОАТУУ: 4610100000, ЛЬВІВ

Основний контакт

Ім'я:
Столяренко Василь Олегович
E-mail:
Телефон:
+380680681764

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ПАТ "КРЕДОБАНК"
ЄДРПОУ:
31978981
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA823253650000026000011055203
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Опис:
Реєстраційний внесок за участь в аукціоні ТОВ "Е-Тендер"
ЄДРПОУ:
39484263
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA573052990000026000026207608
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)
Ім'я:
Чепець Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444612613 ЄДРПОУ:
30019801
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

792 900,77 грн без ПДВ

Дивитись

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9
Ім'я:
Нагорна Тетяна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442392926 ЄДРПОУ:
14311175
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жиленко Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: +380507640940 ЄДРПОУ:
38024604
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

331 736,15 грн без ПДВ

Дивитись