Ізолятор опорний ШФ-20В
Ізолятор опорний ШФ-20В-77шт. Фактичне місцезнаходження майна: м. Жовті Води, вул. Горького,2
з 17 груд. 2021 12:48
до 27 груд. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Ізолятор опорний ШФ-20В-77шт. Фактичне місцезнаходження майна: м. Жовті Води, вул. Горького,2
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
|
Кількість: 77 штуки |
Адреса: Україна, 52200, Дніпропетровська область, Жовті Води, Горького вулиця, будинок 2, |
|
Тип:
Майно
Координати:
Широта: 48.3517 Довгота: 33.50817
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Технічні специфікації | 17 груд. 2021 12:48 | |
| Ілюстрація | 17 груд. 2021 12:48 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне підприємство "Східний гірничо-збагачувальний комбінат"Вас може зацікавити
Повторний редукціон митний аукціон. Пневматичний прес Hoerbiger-Origa PP5A300/600, - 1 шт.,2004 року випуску, був у використанні. Країна походження - Німеччина
4 487,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)
9 256,90 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду окремого індивідуально визначеного майна
4 168,80 грн з ПДВ
Дивитись