Митний редукціон з продажу Лоту №21 "Легковий автомобіль марки Opel Corsa, 2000 року випуску"

Категорія - легковий Тип кузова - хетчбек Ідентифікаційний номер (VIN) W0L0SBF08Y4351193 Робочий об’єм двигуна - 1199 см3, бензиновий Потужність кВт – 48/65 Тип коробки передач - механічна Колір КТЗ – червоний Показник одометра - 171 377 км.

Початкова ціна

55 618,52 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

Львівська митниця
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 лют. 10:35

до 11 лют. 16:20

Аукціон

з 11 лют. 09:35

до 11 лют. 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 лют. 10:35 – 11 лют. 16:20
Період аукціону:
11 лют. 09:35 – 11 лют. 16:20
Дата публікації:
2 лют. 10:35
Період редагування:
2 лют. 10:35 – 5 лют. 18:00
Період питань:
2 лют. 10:35 – 10 лют. 18:00
Період відповідей:
2 лют. 10:35 – 10 лют. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSD001-UA-20260202-72815
Реєстраційний внесок:
170,00 грн
Гарантійний внесок:
2 780,93 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
21
Лот виставляється на торги:
5-й раз
Початкова ціна:
55 618,52 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
556,19 грн
Кількість кроків:
1
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Іван СТИК – державний інспектор відділу складського обліку, зберігання, оцінки вилученого майна та розпорядження ним управління адміністративно - господарської діяльності; Богдан БАРАН – державний інспектор відділу складського обліку, зберігання, оцінки вилученого майна та розпорядження ним управління адміністративно - господарської діяльності; (032) 258-99-80; [email protected]. У довільний час протягом робочих годин (пн.-чт. з 8.00 до 17.00 та пт. з 8.00 до 15.45 (обідня перерва 12.00-12.45).
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до Постанови КМУ №1050 від 04.12.2019р.
Додаткова інформація:
Протокол засідання комісії Львівської митниці з питань розпорядження майном, що переходить у власність держави від 11.11.2025р. (реєстр. № 13/1-ПК). Звіт про проведення оцінки транспортного засобу виконаний Спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень Держмитслужби від 24.09.2025 року №1420003400-057-Т.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Категорія - легковий Тип кузова - хетчбек Ідентифікаційний номер (VIN) W0L0SBF08Y4351193 Робочий об’єм двигуна - 1199 см3, бензиновий Потужність кВт – 48/65 Тип коробки передач - механічна Колір КТЗ – червоний Показник одометра - 171 377 км.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 80317, Львівська область, с. Рата, вул. Гребінського, 28

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
Opel
Модель транспортного засобу:
Corsa
Рік випуску:
2000
Об'єм двигуна, см³:
1199.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
червоний
Пробіг, км:
171377.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
W0L0SBF08Y4351193
Комплектація:
Стандартна
Технічний стан:
Пошкодження лакофарбового покриття кузова. Забруднення, пошкодження та потертості оббивки салону та сидінь. Пошкоджено корозією капот, арки боковин (бризковики боковин) задніх крил. Деформації без пошкодження лакофарбового покриття кришки багажника.
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Пошкодження лакофарбового покриття кузова. Забруднення, пошкодження та потертості оббивки салону та сидінь. Пошкоджено корозією капот, арки боковин (бризковики боковин) задніх крил. Деформації без пошкодження лакофарбового покриття кришки багажника. Сліди підтікання олив та пального.
Координати:
Широта: 50.24068279999999 Довгота: 23.606405

Розташування на мапі

Документи аукціону 18 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Технічні специфікації 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Паспорт торгів 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Технічні специфікації 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Ілюстрація 2 лют. 10:35
Технічні специфікації 2 лют. 15:06

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
43971343
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Костюшка Т., буд. 1

Основний контакт

Ім'я:
Сорокаліт Роман Любомирович
E-mail:
Телефон:
0322589980

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Львівська митниця

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
Ім'я:
Цуньовська Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380962133391 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44101445
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

51 758,82 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Любенко Наталя Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965027381 ЄДРПОУ:
08734534
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

50 096,00 грн без ПДВ

Дивитись