Митний редукціон Легковий автомобіль - VOLKSWAGEN GOLF. Календарний рік виготовлення – 1999.
Марка, модель – VOLKSWAGEN GOLF; Категорія КТЗ – легковий; Тип кузова – Хетчбек; Ідентифікаційний номер (VIN) – WVWZZZ1JZXD256979; Робочий об’єм двигуна, куб. см, тип – 1896 см 3., дизельний; Тип коробки передач – механіча; Модельний рік та рік випуску КТЗ (згідно з свідоцтвом про реєстрацію) – 1999; Показання одометра – фактичні показники не виявлено у зв’язку з відсутністю електроживлення КТЗ; Колір КТЗ – зелений.
121 015,48 грн
без ПДВОрганізатор:
ПОЛТАВСЬКА МИТНИЦЯз 25 вер. 2024 11:49
до 7 жовт. 2024 16:40
з 7 жовт. 2024 09:55
до 7 жовт. 2024 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 9 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Легковий автомобіль - VOLKSWAGEN GOLF. Календарний рік виготовлення – 1999.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 36022, Полтавська область, ПОЛТАВА, вул. Чумацький Шлях, 64 – Д. |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
VOLKSWAGEN
Модель транспортного засобу:
GOLF
Рік випуску:
1999
Об'єм двигуна, см³:
1896.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
зелений
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WVWZZZ1JZXD256979
Потреба в ремонті:
Ні
Опис пошкоджень:
Відсутність гратки, радіатора, емблеми «VW». Розбите кріплення правого деркала зовнішнього вигляду. Пошкоджений манжет важеля коробки перемикання передач. Корозія із пошкодженням лакофарбового покриття кришки багажника. Корозія із пошкодженням лакофарбового покриття заднього правого крила. Корозія із пошкодженням лакофарбового покриття обох порогів.
|
|||
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 25 вер. 2024 11:49 | |
| Ілюстрація | 25 вер. 2024 11:49 | |
| Ілюстрація | 25 вер. 2024 11:49 | |
| Ілюстрація | 25 вер. 2024 11:49 | |
| Ілюстрація | 25 вер. 2024 11:49 | |
| Ілюстрація | 25 вер. 2024 11:49 | |
| Ілюстрація | 25 вер. 2024 11:49 | |
| Ілюстрація | 25 вер. 2024 11:49 | |
| Ілюстрація | 25 вер. 2024 11:49 | |
| Технічні специфікації | 25 вер. 2024 11:49 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПОЛТАВСЬКА МИТНИЦЯВас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
98 000,00 грн без ПДВ
Дивитись