ГАЗ 33023 (вантажний бортовий-тентований - B)
ГАЗ 33023 з номерним знаком АА9286ЕВ, 2003 року випуску, кузов № ХТН33023031877191, пасажиромісткість 2 особи, пробіг з початку експлуатації 96 266 км, знаходиться в незадовільному стані, потребує поточного ремонту, однак експлуатуватися може. Аукціон проводиться вперше.
118 116,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"з 7 бер. 2024 14:16
до 15 бер. 2024 16:20
з 15 бер. 2024 09:35
до 15 бер. 2024 16:35
з 15 бер. 2024 16:35
до 25 бер. 2024 13:29
12 квіт. 2024 12:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
ГАЗ 33023 з номерним знаком АА9286ЕВ, 2003 року випуску, кузов № ХТН33023031877191, пасажиромісткість 2 особи, пробіг з початку експлуатації 96 266 км, знаходиться в незадовільному стані, потребує поточного ремонту, однак експлуатуватися може.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 01001, Київ, Київ, Прорізна, 17 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ГАЗ
Модель транспортного засобу:
33023
Рік випуску:
2003
Об'єм двигуна, см³:
2890.0
Тип палива:
Газ
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Білий
Пробіг, км:
96266.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
ХТН33023031877191
Комплектація:
Авто на газу та бензині
Технічний стан:
Автомобіль знаходиться в незадовільному стані, потребує поточного ремонту, однак експлуатуватися може.
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Автомобіль має такі пошкодження: не визначена поломка в задньому мості (посторонній шум), просідання ресор задньої пари коліс, непридатність до експлуатації і повне зношення салінблоків тяг, повне зношення гальмівних колодок та дисків, необхідна заміна підшипника правого переднього колеса, витікання палива через резинові палевопроводи, значна корозія всіх деталей кабіни та кузова.
|
|||
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Типова форма договору | 7 бер. 2024 14:16 | |
| Ілюстрація | 7 бер. 2024 14:16 | |
| Типова форма договору | 7 бер. 2024 14:16 | |
| Паспорт торгів | 7 бер. 2024 14:16 | |
| Технічні специфікації | 7 бер. 2024 14:16 | |
| Паспорт торгів | 7 бер. 2024 14:16 | |
| Технічні специфікації | 7 бер. 2024 14:16 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 8 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Івченко Сергій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2763817977
|
Пропозиція: 26 964,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
33
Назва договору:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу
Опис договору:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу - ГАЗ 33023, реєстраційний номер АА9286ЕВ, 2003 року випуску, ХТН33023031877191
Вартість договору
26 964,00 грн
Заключна вартість договору:
26 964,00 грн
Термін дії договору:
25 бер. 2024 00:00 – 31 груд. 2024 00:00
Дата підписання договору:
25 бер. 2024 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
15 бер. 2024 16:35 – 25 бер. 2024 18:00
Період підписання договору:
15 бер. 2024 16:35 – 12 квіт. 2024 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Терещенко Анатолій Борисович
ІПН/РНОКПП:
2291110452
|
Пропозиція: 25 512,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Марценюк Анатолій Олегович
ІПН/РНОКПП:
3357402558
|
Пропозиція: 21 568,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Дядченко Олександр Віталійович
ІПН/РНОКПП:
2722323951
|
Пропозиція: 20 001,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Любека Олександр Леонідович
ІПН/РНОКПП:
3146209270
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Окостень Сергій Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3137902636
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Черепинський Ігор Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3227606371
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Федоренко Анатолій Петрович
ІПН/РНОКПП:
2704801990
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Документи, що подані з пропозицією 10 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
Дивитись