Продаж нежитлової будівлі та гараж, за адресою: Сумська область, місто Глухів, пров. Поштовий, 4
Нежитлова будівля та гараж, за адресою: Сумська область, місто Глухів, пров. Поштовий, 4. Пам'ятка архітектурної спадщини (після проведення аукціону та оголошення його результатів АТ "Укрпошта" здійснюватиме передбачені законодавством заходи щодо отримання дозволу від органу охорони культурної спадщини)
1 886 618,40 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "Укрпошта"з 28 лип. 2022 16:59
до 23 серп. 2022 16:15
з 23 серп. 2022 09:30
до 23 серп. 2022 16:15
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлова будівля та гараж, за адресою: Сумська область, місто Глухів, пров. Поштовий, 4. Пам'ятка архітектурної спадщини (після проведення аукціону та оголошення його результатів АТ "Укрпошта" здійснюватиме передбачені законодавством заходи щодо отримання дозволу від органу охорони культурної спадщини)
Код CAV: 70123200-1 Продаж нежитлової нерухомості
|
Площа: 876,4 метри квадратні |
Адреса: Україна, 41400, Сумська область, місто Глухів, пров. Поштовий, 4 |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Ілюстрація | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Ілюстрація | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Ілюстрація | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Ілюстрація | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Ілюстрація | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Ілюстрація | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Ілюстрація | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Технічні специфікації | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Типова форма договору | 28 лип. 2022 16:59 | |
| Паспорт торгів | 28 лип. 2022 16:59 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "Укрпошта"Вас може зацікавити
Продаж нежитлової будівлі "Будинок побуту", що знаходиться за адресою: Одеська область, Ренійський р-н, с. Орлівка, вул. Кам'яна, буд. 28
1 533 174,00 грн без ПДВ
ДивитисьФасадні нежитлові приміщення з власним входом 60.3 м2, за адресою с. Новосілки, вул Молодіжна, 7 (ЖК "САДОЧОК")
2 832 048,59 грн з ПДВ
Дивитись