Продаж нежитлової будівлі та гараж, за адресою: Сумська область, місто Глухів, пров. Поштовий, 4
Нежитлова будівля та гараж, за адресою: Сумська область, місто Глухів, пров. Поштовий, 4. Пам'ятка архітектурної спадщини (після проведення аукціону та оголошення його результатів АТ "Укрпошта" здійснюватиме передбачені законодавством заходи щодо отримання дозволу від органу охорони культурної спадщини).
1 886 618,40 грн
з ПДВОрганізатор:
Акціонерне товариство "Укрпошта"з 12 січ. 2022 11:03
до 1 лют. 2022 16:30
з 1 лют. 2022 09:45
до 1 лют. 2022 16:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлова будівля та гараж, за адресою: Сумська область, місто Глухів, пров. Поштовий, 4. Пам'ятка архітектурної спадщини (після проведення аукціону та оголошення його результатів АТ "Укрпошта" здійснюватиме передбачені законодавством заходи щодо отримання дозволу від органу охорони культурної спадщини).
Код CAV: 70123200-1 Продаж нежитлової нерухомості
|
Площа: 876,4 метри квадратні |
Адреса: Україна, 41400, Сумська область, місто Глухів, пров. Поштовий, буд. 4 |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Типова форма договору | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Паспорт торгів | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Технічні специфікації | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Ілюстрація | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Ілюстрація | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Ілюстрація | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Ілюстрація | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Ілюстрація | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Ілюстрація | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Ілюстрація | 12 січ. 2022 11:03 | |
| Ілюстрація | 12 січ. 2022 11:03 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укрпошта"Вас може зацікавити
Продаж нежитлової будівлі "Будинок побуту", що знаходиться за адресою: Одеська область, Ренійський р-н, с. Орлівка, вул. Кам'яна, буд. 28
1 533 174,00 грн без ПДВ
ДивитисьФасадні нежитлові приміщення з власним входом 60.3 м2, за адресою с. Новосілки, вул Молодіжна, 7 (ЖК "САДОЧОК")
2 832 048,59 грн з ПДВ
ДивитисьЛот № 465s. Комплекс будівель, за адресою: Полтавська область, селище Козельщина, вулиця Княгині Ольги (Горького), 48
3 663 732,00 грн з ПДВ
Дивитись