Обєкти нерухомості. Об’єкт житлової нерухомості, квартира. Загальна площа (кв.м): 669.9, житлова площа (кв.м): 645.6. Адреса: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вулиця Вернадського Володимира, будинок 35Т, квартира 40. Паркувальне місце №146. Опис об’єкта:
Загальна площа (кв.м): 20. Адреса: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вулиця Вернадського Володимира, будинок 35Т. Паркувальне місце №147. Опис об’єкта: Загальна площа (кв.м): 20. Адреса: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вулиця Вернадського Володимира, будинок 35Т.
Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/2808/25. Постанова про визнання банкрутом прийнята 15 квітня 2026 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 28.08.2026 р. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ІНГОССТРАХ" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи
33248430). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович (свідоцтво № 1862 від 05.02.18, адреса 53201 Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 56/436-1, прим. ПП "БАСВА", офіс 71 РНОКПП 2806606170). Засоби зв'язку: (093) 888 28 28, [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.
22 292 500,00 грн
без ПДВОрганізатор:
АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧз 4 вер. 12:42
до 23 вер. 20:00
з 24 вер. 12:10
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 29 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Паркувальне місце №147. Опис об’єкта: Загальна площа (кв.м): 20. Адреса: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вулиця Вернадського Володимира, будинок 35Т.
Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 20 метри квадратні |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Вернадського Володимира, будинок 35Т |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
18111724
Дата реєстрації:
19 груд. 2016 00:50
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.0
Рік будівництва:
2007
Поверховість будинку:
7
Координати:
Широта: 48.46357757084006 Довгота: 35.0643682134947
|
|||
| 2 |
Паркувальне місце №146. Опис об’єкта: Загальна площа (кв.м): 20. Адреса: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вулиця Вернадського Володимира, будинок 35Т
Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 20 метри квадратні |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Володимира Вернадського, 35Т, Дніпро |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
18111712
Дата реєстрації:
19 груд. 2016 00:45
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.0
Рік будівництва:
2007
Технологія будівництва:
Інше
Поверховість будинку:
7
Координати:
Широта: 48.46357757084006 Довгота: 35.0643682134947
|
|||
| 3 |
Об’єкт житлової нерухомості, квартира. Загальна площа (кв.м): 669.9, житлова площа (кв.м): 645.6. Адреса: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вулиця Вернадського Володимира, будинок 35Т, квартира 40.
Код CAV: 04123000-6 Багаторівнева квартира
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02.02 Для колективного житлового будівництва
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 669,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Вернадського Володимира, будинок 35Т |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
18111690
Дата реєстрації:
19 груд. 2016 00:40
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
669.9
Житлова площа, кв. м:
645.6
Нежитлова площа, кв. м:
24.3
Рік будівництва:
2007
Технологія будівництва:
Інше
Поверховість будинку:
7
Номер поверху або поверхів:
6
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
туалет, тераса
Координати:
Широта: 48.45006169729647 Довгота: 35.0645845134947
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 34 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 12:42 | |
| Рішення суду | 4 вер. 12:42 | |
| Протокол комітету кредиторів | 4 вер. 12:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 вер. 12:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 вер. 12:42 | |
| Проєкт акту/договору | 4 вер. 12:42 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧВас може зацікавити
Комплекс будівель з окремим індивідуально визначеним майном, за адресою: Чернігівська обл., Ніжинський р-н, с. Мрин, вул. Центральна, 103
22 959 900,00 грн без ПДВ
ДивитисьКіровоградська область, Кропивницький район, м.Долинська, вул.Нова, будинок 1-В, «Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, готельний комплекс», загальною площею 6951,8 кв.м.
34 429 137,00 грн з ПДВ
ДивитисьНежитлове приміщення. Адреса: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Коновальця Є., будинок 10а. Склад лоту: - приміщення 33. Загальна площа (кв.м): 494.1, Опис: 33-1 прим. пл. 146,6 кв.м, 33-2 прим.пл. 117,8 кв.м, 33-3кор. пл.65,2 кв.м, 33-4 прим. пл. 26,8 кв.м, 33-5 прим. пл. 2,1 кв.м, 33-6 прим. пл. 4,8 кв.м, 33-7 прим. пл. 2,6 кв.м, 33-8 прим. пл. 7,3 кв.м, 33-9 прим. пл. 2,0 кв.м, 33-10 прим. пл. 24,8 кв.м, 33-11 прим. пл. 17,3 кв.м, 33-12 прим. пл. 6,8 кв.м, 33-13 прим. пл. 21,0 кв.м, 33-14 прим. пл. 20,4 кв.м, 33-15 прим. пл. 28,6 кв.м. - приміщення 34. Загальна площа (кв.м): 607.2, Опис: 34-1 прим. пл. 247,5 кв.м, 34-2 прим. пл. 137,2 кв.м, 34-3 кор. пл. 86,4 кв.м, 34-4 прим. пл. 2,9 кв.м, 34-5 прим. пл. 2,8 кв.м, 34-6 прим. пл. 4,5 кв.м, 34-7 прим. пл. 8,9 кв.м, 34-8 прим. пл. 11,2 кв.м, 34-9 прим. пл. 4,5 кв.м, 34-10 прим. пл. 14,3 кв.м, 34-11 прим. пл. 10,9 кв.м, 34-12 прим. пл. 37,4 кв.м, 34-13 прим. пл. 38,7 кв.м. - приміщення XXV. Нежитлове приміщення, приміщення коридору. Загальна площа (кв.м): 22.8. - приміщення XXVI. Нежитлове приміщення, приміщення сходової клітки. Загальна площа (кв.м): 18.6. - приміщення XXVIII. Нежитлове приміщення, приміщення сходової клітки. Загальна площа (кв.м): 18.5. - приміщення XXXIII. Нежитлове приміщення, підвальне приміщення. Загальна площа (кв.м): 175.2.
20 650 200,00 грн без ПДВ
Дивитись