Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі банкрутства ТОВ "Техмолпром", код 35293993, порушеній Господарським судом Полтавської області, справа №917/1719/23
Арбітражний керуючий Демчан Олександр Іванович (свідоцтво №1732 від 11.11.2015) - ліквідатор у справі №917/1719/23 про банкрутство ТОВ "Техмолпром" (37300, Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Будька, 47; код 35293993), яка розглядається Господарським судом Полтавської області, повідомляє про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни, що належить ТОВ "Техмолпром", а саме:
- склад майна: право вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Техмолпром» (37300,
Полтавська область, м. Гадяч, вул. Будька, 47; код 35293993) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Гадячсир» (64600, Харківська область, м. Лозова, вул. Гвардійська, буд. 45 А; код 33460268) на суму 122 291 186,87 (сто двадцять два мільйони двісті дев’яносто одна тисяча сто вісімдесят шість гривень 87 коп.). Підстава ухвала Господарського суду Полтавської області по справі №917/1759/19 від 08.12.2021.
Предметом продажу є виключно право вимоги зазначене в оголошенні про проведення аукціону. Замовником аукціону пропонується усім потенційним учасникам аукціону проявити принцип розумної обачності та перед прийняттям участі в аукціоні ознайомитись із майном, що пропонується до продажу.
122 291 186,87 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Демчан Олександр Івановичз 4 вер. 15:11
до 24 вер. 20:00
з 25 вер. 12:35
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
- склад майна: право вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Техмолпром» (37300, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Будька, 47; код 35293993) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Гадячсир» (64600, Харківська область, м. Лозова, вул. Гвардійська, буд. 45 А; код 33460268) на суму 122 291 186,87 (сто двадцять два мільйони двісті дев’яносто одна тисяча сто вісімдесят шість гривень 87 коп.). Підстава ухвала Господарського суду Полтавської області по справі №917/1759/19 від 08.12.2021.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 64605, Харківська область, Лозова, Р-51, |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 48.90183246426862 Довгота: 36.31499227976616
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 4 вер. 15:11 | |
| Рішення суду | 4 вер. 15:11 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 вер. 15:11 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 вер. 15:11 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 вер. 15:11 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 вер. 15:11 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 вер. 15:11 | |
| Ілюстрація | 4 вер. 15:11 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 вер. 15:11 | |
| Протокол комітету кредиторів | 4 вер. 15:11 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 4 вер. 15:11 | |
| Проєкт акту/договору | 4 вер. 15:11 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Демчан Олександр ІвановичВас може зацікавити
Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЛАЙТТЕХ», місцезнаходження: 69001, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Перемоги, будинок 4, код ЄДРПОУ 43986606.
86 669 937,14 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАЛЯНИЦЯ МАРКЕТ», місцезнаходження: 76002, Україна, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вулиця Івасюка В., будинок 62, код ЄДРПОУ 44823875
200 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955
68 664 807,23 грн з ПДВ
Дивитись