аукціон з продажу майна банкрута - Харченка Сергія Михайловича РНОКПП 2646607011
Арбітражний керуючий Лошаков Дмитро Сергійович (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №1270 від 01.07.2013), що діє на підставі постанови Господарського суду міста КИЄВА від 05.05.2025 у справі №910/8227/24, оголошує про проведення першого аукціону з продажу нерухомого майна боржника фізичної особи Харченка Сергія Михайловича (РНОКПП 2646607011) а саме: Лот №1 - земельної ділянки загальною площею 0,10 га, кадастровий номер: 3221081000:02:002:1529, що розташована за адресою:
Київська обл., Бучанський р-н., Дружнянська сільська рада. Детальний опис майна та його характеристики знаходится в вкладці "Документи". Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати за номером телефону +380 50 989 77 12
141 150,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Лошаков Дмитро Сергійовичз 3 вер. 16:54
до 30 вер. 20:00
з 1 жовт. 11:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 17 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, площею 0,10 га, кадастровий номер 3221081000:02:002:1529, цільове призначення - для індивідуального садівництва, за адресою: Київська область, Бучанський (Бородянський) район, Дружнянська сільська рада. Земельна ділянка не огороджена, відсутні будь-які будівлі та споруди, комунікації відсутні.
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.05 Для індивідуального садівництва
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,1 гектар |
Адреса: Україна, Київська область, ДРУЖНЯНСЬКА/С.ДРУЖНЯ, [object Object] |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1045939032210
Дата реєстрації:
29 вер. 2016 11:03
Площа ділянки, га:
0.1
Кадастровий номер:
3221081000:02:002:1529
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна
Інформація про інженерні мережі:
Відсутні
Цільове призначення земельної ділянки:
для індивідуального садівництва
Координати:
Широта: 50.63112 Довгота: 29.80146
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 25 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:54 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:54 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:54 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:54 | |
| Рішення суду | 3 вер. 16:54 | |
| Протокол комітету кредиторів | 3 вер. 16:54 | |
| Протокол комітету кредиторів | 3 вер. 16:54 | |
| Протокол комітету кредиторів | 3 вер. 16:54 | |
| Проєкт акту/договору | 3 вер. 16:54 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лошаков Дмитро СергійовичВас може зацікавити
1 торги. Земельна ділянка, площею – 1.1308 га, кадастровий номер - 3524087200:02:000:0683, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район, Шишкинська сільська рада
91 000,00 грн без ПДВ
Дивитись1 торги. Земельна ділянка, площею – 2 га, кадастровий номер - 3524087200:02:000:0768, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район, Шишкинська сільська рада
149 400,00 грн без ПДВ
Дивитись1 торги. Земельна ділянка, Кадастровий номер: 5925683000:02:008:0009, опис об’єкта: Площа (га): 2; Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; адреса: Сумська обл., Шосткинський район, с/рада. Свеська.
161 100,00 грн без ПДВ
Дивитись