Мультилот з продажу нерухомого майна - земельні ділянки: Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0201. Площа (га): 0.1473. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),
категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро, уз. Урицького, 4. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0029. Площа (га): 0.0389. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0155. Площа (га): 0.0990. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0182. Площа (га): 0.0276. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0183. Площа (га): 0.0009. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0021. Площа (га): 0.0765. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.
Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/2808/25. Постанова про визнання банкрутом прийнята 15 квітня 2026 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 28.08.2026 р. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ІНГОССТРАХ" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи
33248430). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович (свідоцтво № 1862 від 05.02.18, адреса 53201 Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 56/436-1, прим. ПП "БАСВА", офіс 71 РНОКПП 2806606170). Засоби зв'язку: (093) 888 28 28, [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.
67 041 020,00 грн
без ПДВОрганізатор:
АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧз 3 вер. 16:40
до 22 вер. 20:00
з 23 вер. 12:35
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0021. Площа (га): 0.0765. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,076 гектар |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964914
Дата реєстрації:
20 трав. 2025 20:50
Площа ділянки, га:
0.0765
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0021
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови
|
|||
| 2 |
Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0183. Площа (га): 0.0009. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,001 гектар |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Діпро, Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964892
Дата реєстрації:
20 трав. 2025 20:50
Площа ділянки, га:
0.0009
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0183
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови
|
|||
| 3 |
Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0182. Площа (га): 0.0276. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,027 гектар |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964854
Дата реєстрації:
20 трав. 2025 20:45
Площа ділянки, га:
0.0276
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0182
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови
|
|||
| 4 |
Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0155. Площа (га): 0.0990. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,099 гектар |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964814
Дата реєстрації:
20 трав. 2025 20:35
Площа ділянки, га:
0.099
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0155
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови
|
|||
| 5 |
Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0029. Площа (га): 0.0389. Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро у р-ні вул. Вернадського та вул. Колодязної.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,038 гектар |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Вернадського та вул. Колодязної |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964794
Дата реєстрації:
20 трав. 2025 20:30
Площа ділянки, га:
0.0389
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0029
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
Цільове призначення - 1.9., категорія земель: землі житлової та громадської забудови
|
|||
| 6 |
Земельна ділянка. Кадастровий номер: 1210100000:03:328:0201. Площа (га): 0.1473. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Місце розташування: Дніпропетровська область, м. Дніпро, уз. Урицького, 4.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,147 гектар |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, уз. Урицького (Струківський), 4 |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
59964741
Дата реєстрації:
20 трав. 2025 20:10
Площа ділянки, га:
0.1473
Кадастровий номер:
1210100000:03:328:0201
Тип власності:
Приватна
Цільове призначення земельної ділянки:
Цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), категорія земель: землі житлової та громадської забудови
|
|||
Документи аукціону 13 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:40 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:40 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 16:40 | |
| Рішення суду | 3 вер. 16:40 | |
| Протокол комітету кредиторів | 3 вер. 16:40 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:40 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:40 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:40 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:40 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:40 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:40 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 16:40 | |
| Проєкт акту/договору | 3 вер. 16:40 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧВас може зацікавити
Продаж земельної ділянки 1,7 га в РОЗСРОЧКУ С ПРЕДОПЛАТОЙ
40 000 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки 1,7 га в РОЗСРОЧКУ С ПРЕДОПЛАТОЙ
39 400 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 3,6446 га, кадастровий номер: 4623686200:04:000:0313, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Скнилів, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (код КВЦПЗ – 03.10)
73 912 488,00 грн без ПДВ
Дивитись