Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОТЕЙРА ПЛЮС" (ЄДРПОУ 23496570, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРИНИЦЬКОГО, будинок 12) номінальною вартістю 2 500 000,00 грн.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/2808/25. Постанова про визнання банкрутом прийнята 15 квітня 2026 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 28.08.2026 р. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ІНГОССТРАХ" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович (свідоцтво № 1862 від 05.02.18, адреса 53201 Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 56/436-1, прим. ПП "БАСВА", офіс 71 РНОКПП 2806606170). Засоби зв'язку: (093) 888 28 28, [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

750 000,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 17:10

до 16 вер. 20:00

Аукціон

з 17 вер. 12:55

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 17:10 – 16 вер. 20:00
Початок аукціону:
17 вер. 12:55
Дата публікації:
2 вер. 17:10
Період редагування:
2 вер. 17:10 – 11 вер. 18:00
Період питань:
2 вер. 17:10 – 16 вер. 18:00
Період відповідей:
2 вер. 17:10 – 16 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260902-98297
Гарантійний внесок:
75 000,00 грн
Номер лоту:
33248430-9-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
750 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
7 500,00 грн
№ справи про банкрутство:
904/2808/25
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Савченком Вячеславом Анатолійовичем за телефоном (093) 888 28 28.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст.ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Інгосстрах"
ЄДРПОУ:
33248430
Адреса:
Україна, 49100, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2

Основний контакт

Ім'я:
Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380938882828

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОТЕЙРА ПЛЮС" (ЄДРПОУ 23496570, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРИНИЦЬКОГО, будинок 12) номінальною вартістю 2 500 000,00 грн. Характеристика: Назва: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОТЕЙРА ПЛЮС"; Ідентифікаційний код юридичної особи: 23496570; Місцезнаходження: 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРИНИЦЬКОГО, будинок 12; Засоби зв’язку: + 380681760900; Розмір статутного (складеного) капіталу: 5 000 000,00 грн; Частка у статутному капіталі: 50 %; Частка у статутному капіталі, що пропонується до продажу: 50 %; Вартість частки у статутному капіталі: 2 500 000,00 грн; Середньоспискова кількість працівників: інформація відсутня; Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОТЕЙРА ПЛЮС": інформація відсутня; Балансова вартість основних фондів: інформація відсутня; Знос основних фондів: інформація відсутня; Балансовий прибуток: інформація відсутня; Дебіторська заборгованість: інформація відсутня; Кредиторська заборгованість: інформація відсутня; Основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Додаткові: 77.39 Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів, н.в.і.у. 68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна. 72.19 Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук . . Відомості про реєстратора цінних паперів: інформація відсутня.

Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, Кодацький узвіз, 2, Дніпро

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 48.42289641922066 Довгота: 35.0578046576702

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 17:10
Рішення суду 2 вер. 17:10
Проєкт акту/договору 2 вер. 17:10
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 17:10
Протокол комітету кредиторів 2 вер. 17:10

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2806606170
Адреса:
Україна, 53200, Дніпропетровська область, Нікополь, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 58, квартира 31
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1862
Дата видачі свідоцтва:
5 лют. 2018 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380955415927

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955415927 ІПН/РНОКПП:
2806606170
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНШУРЕНС ТЕХНОЛОДЖІ» (ЄДРПОУ 42092193, 49100, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, УЗВІЗ КОДАЦЬКИЙ, будинок 2) номінальною вартістю 49 950 000,00 грн.

Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНШУРЕНС ...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955415927 ІПН/РНОКПП:
2806606170
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись