Перший повторний аукціон з продажу майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕВЕЙЛ» (ідентифікаційний код юридичної особи 32371958) у справі про банкрутство №910/2146/20

Провадження у справі про банкрутство №910/2146/20 Господарського суду міста Києва. Вид аукціону: перший повторний аукціон, який проводиться без можливості зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕВЕЙЛ» арбітражний керуючий Надтока Олена Володимирівна (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора № 1933, видане Міністерством юстиції України 18.12.2019), яка діє на підставі Постанови Господарського суду міста Києва від 12.04.2021 р. у справі №910/2146/20; місцезнаходження контори (офісу): вул.Тернопільська, буд.27, м.Дніпро, 49106; засоби зв’язку: +38 (067)–562-84-76, e-mail: [email protected]. Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕВЕЙЛ», ідентифікаційний код юридичної особи 32371958, місцезнаходження: 04111, м. Київ, вул. Щербакова, 53. Документи, які підтверджують погодження умов продажу: копії наведені в Документації аукціону.

Початкова ціна

2 353 641,42 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 21:48

до 13 вер. 20:00

Аукціон

з 14 вер. 11:40

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 21:48 – 13 вер. 20:00
Початок аукціону:
14 вер. 11:40
Дата публікації:
2 вер. 21:48
Період редагування:
2 вер. 21:48 – 8 вер. 18:00
Період питань:
2 вер. 21:48 – 13 вер. 18:00
Період відповідей:
2 вер. 21:48 – 13 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260902-96799
Гарантійний внесок:
235 364,14 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
2 942 051,77 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
32371958_1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
2 353 641,42 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
23 536,41 грн
№ справи про банкрутство:
910/2146/20
Найменування господарського суду:
Господарський суд міста Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з документами можна за їх фактичним місцезнаходженням, зазначеним в оголошені, в узгоджений час за попередньою домовленістю з ліквідатором Надтока О.В. за тел. +38 (067)–562-84-76.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством.
Додаткова інформація:
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: у ліквідатора Надтока О.В.; місцезнаходження контори (офісу): ): вул.Тернопільська, буд.27, м.Дніпро, 49106; засоби зв’язку: +38 (067)–562-84-76, e-mail: [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕВЕЙЛ»
ЄДРПОУ:
32371958
Адреса:
Україна, 04111, Київ, м. Київ, вул. Щербакова, 53

Основний контакт

Ім'я:
Надтока Олена Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380675628476

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги грошових вимог до Заргаряна Артака Вазгеновича (м. Луганськ, вул. Учєбная, 22-А, кв. 140, ідентифікаційний номер 2376110595), Хуноян Аніки Ваніковни (м. Луганськ, вул. Учєбная, 22-А, кв. 141, ідентифікаційний номер 2738616966) та Хунояна Хачатура Ваніковича (м. Луганськ, вул. Учєбная, 22-А, кв. 141, ідентифікаційний номер 2797125116) у розмірі 2 942 051 (два мільйони дев’ятсот сорок дві тисячі п’ятдесят одна) грн. 77 коп., що належить банкруту Товариству з обмеженою відповідальністю "Евейл" (04111, м. Київ, вул. Щербакова, 53, ідентифікаційний номер 32371958). Опис об’єкта: грошові вимоги до Заргаряна Артака Вазгеновича (м. Луганськ, вул. Учєбная, 22-А, кв. 140, ідентифікаційний номер 2376110595), Хуноян Аніки Ваніковни (м. Луганськ, вул. Учєбная, 22-А, кв. 141, ідентифікаційний номер 2738616966) та Хунояна Хачатура Ваніковича (м. Луганськ, вул. Учєбная, 22-А, кв. 141, ідентифікаційний номер 2797125116), що належить банкруту Товариству з обмеженою відповідальністю "Евейл" (04111, м. Київ, вул. Щербакова, 53, ідентифікаційний номер 32371958), у розмірі у розмірі 2 942 051 (два мільйони дев’ятсот сорок дві тисячі п’ятдесят одна) грн. 77 коп. Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: відповідно до реєстру обтяжень рухомого майна чинні обтяження та обмеження майна, права третіх осіб відсутні.

Код CAV: 07127000-5 Застава - Інше
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Тернопільська, буд.27

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 2 вер. 21:48
Рішення суду 2 вер. 21:48
Протокол комітету кредиторів 2 вер. 21:48
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 21:48
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 21:48

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3048508045
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Тернопільська, буд.27
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1933
Дата видачі свідоцтва:
18 груд. 2019 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Надтока Олена Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380675628476

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Надтока Олена Володимирівна

Вас може зацікавити

Про проведення першого електронного аукціону без можливості зниження початкової ціни з продажу майна в процедурі банкрутства ТОВ "Компанія "Дивосвіт", код 25283737, порушеній господарським судом міста Києва, справа № 910/17277/21

Про проведення першого електронного аукціону без можливості зниження початкової ціни з продажу майна в процедурі банкрутства ТОВ "Компанія "Дивосвіт", код 25283737, порушеній господарським судом міста Києва, справа № 910/17277/21
Ім'я:
Різник Олександр Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380667779606 ІПН/РНОКПП:
3297809955
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 491 080,00 грн без ПДВ

Дивитись