Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської області

Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ» - арбітражний керуючий Онушканич Ярослав Васильович, що діє на підставі постанови Господарського суду Львівської області від 28.01.2026 року у справі № 914/406/25 (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 314 від 28.02.2013) повідомляє про проведення аукціону з продажу майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ» - права вимоги дебіторської заборгованості банкрута, а саме: 1)Дебіторська заборгованість банкрута до Приватного підприємства «Аграрна компанія 2004» (вул. Котляревського,7, Хмельницька область, м. Волочинськ, 31200, код ЄДРПОУ 33007579, ) , яка становить 579 745,17 грн. 2) Дебіторська заборгованість до Приватного підприємства «Автовир» ( вул. Шевченка,буд.327, м. Львів,79069, код ЄДРПОУ 395271313337), яка становить 7 016 150,00 грн. Документи, що підтверджують наявність дебіторської заборгованості містяться в додатках. . Постановою господарського суду Львівської області (м. Львів, вул. Личаківська,128) від 28.01.2026р. у справі № 914/406/25 визнано Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ» (ідентифікаційний код: 41838260, адреса : 79022, м. Львів, вул. Городоцька, буд. 172 ) банкрутом та введено ліквідаційну процедуру. Ліквідатором призначено арбітражного керуючого Онушканича Ярослава Васильовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 314 від 28.02.2013 р., адреса офісу арбітражного керуючого : 79011, м. Львів, вул. Стуса,29 , ел.пошта – [email protected]. Ухвалою господарського суду Львівської області (м. Львів, вул. Личаківська,128) від 18.06.2026р. у справі № 914/406/25 скасовано арешти на майно Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ» . Номер справи про банкрутство (неплатоспроможність): №914/406/25. Найменування господарського суду в провадженні якого перебуває справа про банкрутство: Господарський суд Львівської області. Відомості про продавця майна: Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ» ( вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022 , код ЄДРПОУ : 41838260 , тел. 067 715-31-56, рахунок UA 583225400000026001101083639 в АТ «КОМІНБАНК», МФО 322540. Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Онушканич Ярослав Васильович (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 314 від 28.02.2013 (адреса : 79011, м. Львів, вул. Стуса,29, електронна пошта : o.y.v.o.y.v1@ gmail.com, т. 067 715-31-56). Додаткова інформація про проведення аукціону надається організатором аукціону арбітражним керуючим Онушканич Я.В. на відповідне звернення/запит, скероване на електронну пошту, поштову адресу або по телефону. Ознайомитися з наявними документами можна за місцезнаходженням ліквідатора в робочі дні з 10:00 до 17:00 за попередньою домовленістю з Замовником аукціону (контактна особа для ознайомлення: Онушканич Ярослав Васильович (тел. 067 715-31-56). Згоду на реалізацію майна надано комітетом кредиторів (протокол від 18.08.2026 р.). Відповідно до ч. 3 ст.75 Кодексу України з процедур банкрутства, витрати, пов'язані з утриманням, збереженням майна, які підлягають відшкодуванню з коштів, отриманих від реалізації такого майна по Лоту №1 – ВІДСУТНІ. Вид аукціону: перший аукціон. Спосіб проведення аукціону: без можливості зниження початкової ціни. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: продаж майна здійснюється без ПДВ, тому податкова накладна не надається. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ. Розмір та порядок сплати винагороди оператора електронного майданчика визначається відповідно до Постанови КМУ від 02 жовтня 2019 р. №865 "Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)". Винагорода оператору авторизованого електронного майданчика, через який переможець брав участь в аукціоні, витрати за видачу свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно або майнове право, витрати та здійснення дій по зняттю з обліку автотранспорту сплачуються/ покладаються на Покупця (переможця аукціону) додатково (окремо) від ціни, що підлягає сплаті на ліквідаційний рахунок боржника (Продавця). Кошти за придбане на аукціоні майно перераховуються на рахунок Боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ» ( код ЄДРПОУ : 41838260, рахунок UA 583225400000026001101083639 в АТ «КОМІНБАНК», МФО 322540). протягом 10 робочих днів з дня оприлюднення в електронній торговій системі інформації про результати аукціону. Призначення платежу: за придбання майна боржника ТзОВ «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ» (код ЄДРПОУ 41838260), згідно протоколу електронного аукціону №____________________. Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Початкова ціна

7 595 895,17 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 14:57

до 22 вер. 20:00

Аукціон

з 23 вер. 11:45

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 14:57 – 22 вер. 20:00
Початок аукціону:
23 вер. 11:45
Дата публікації:
2 вер. 14:57
Період редагування:
2 вер. 14:57 – 17 вер. 18:00
Період питань:
2 вер. 14:57 – 22 вер. 18:00
Період відповідей:
2 вер. 14:57 – 22 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260902-92190
Гарантійний внесок:
759 589,52 грн
Номер лоту:
41838260-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
7 595 895,17 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
75 958,95 грн
№ справи про банкрутство:
914/406/25
Найменування господарського суду:
Господарський суд Львівської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з наявними документами можна за місцезнаходженням ліквідатора в робочі дні з 10:00 до 17:00 за попередньою домовленістю з Замовником аукціону (контактна особа для ознайомлення: Онушканич Ярослав Васильович (тел. 067 715-31-56)
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р
Додаткова інформація:
Додаткова інформація про проведення аукціону надається організатором аукціону арбітражним керуючим Онушканич Я.В. на відповідне звернення/запит, скероване на електронну пошту, поштову адресу або по телефону.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ»
ЄДРПОУ:
41838260
Адреса:
Україна, 79022, Львівська область, Львів, вул. Городоцька, буд. 172

Основний контакт

Ім'я:
Онушканич Ярослав Васильович
E-mail:
Телефон:
+380677153156

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

1)Дебіторська заборгованість банкрута до Приватного підприємства «Аграрна компанія 2004» (вул. Котляревського,7, Хмельницька область, м. Волочинськ, 31200, код ЄДРПОУ 33007579, ) , яка становить 579 745,17 грн.

Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 79022, Львівська область, ЛЬВІВ, 172, вулиця Городоцька

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 49.8317895 Довгота: 23.9702397 Висота: 20
2

2) Дебіторська заборгованість до Приватного підприємства «Автовир» ( вул. Шевченка,буд.327, м. Львів,79069, код ЄДРПОУ 395271313337), яка становить 7 016 150,00 грн.

Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 79022, Львівська область, ЛЬВІВ, 172, вулиця Городоцька,

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 49.8317895 Довгота: 23.9702397 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 2 вер. 14:57
Рішення суду 2 вер. 14:57
Протокол комітету кредиторів 2 вер. 14:57
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 14:57
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 14:57
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 14:57
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 14:57
Проєкт акту/договору 2 вер. 14:57
Проєкт акту/договору 2 вер. 14:57

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2723915850
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, місто Львів, вул. Стуса, 29
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
314
Дата видачі свідоцтва:
28 лют. 2013 12:00

Основний контакт

Ім'я:
Онушканич Ярослав Васильович
E-mail:
Телефон:
+380677153156

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Онушканич Ярослав Васильович

Вас може зацікавити

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
Ім'я:
Арбітражна керуюча Курочкіна Оксана Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954678178 ІПН/РНОКПП:
3297404586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 257 672,97 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)

Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)
Ім'я:
Клигіна Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380509465827 ІПН/РНОКПП:
2310416786
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11 629 250,00 грн без ПДВ

Дивитись