Аукціон з продажу майна банкрута Іноземного підприємства «Омбілік Інвестментс» в межах справи № 922/3473/17 – права грошової вимоги до Приватного акціонерного товариства «Турбогаз» в розмірі 1073771,00 доларів США

Загальна інформація про аукціон: Аукціон з продажу майна банкрута у справі про банкрутство № 922/3473/17, відкритій ухвалою від 23.10.2017 року стосовно боржника Іноземного підприємства «Омбілік Інвестментс» (61002, м. Харків, вул. Чернишевська, буд. 65, оф. 4; код ЄДРПОУ 34015968). Відомості про попередні аукціони: попередні аукціони не відбувались. Відомості про продавця майна (боржника): ІП «Омбілік Інвестментс» Відомості про замовника аукціону: Арбітражний керуючий Дарієнко Ольга Валентинівна (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 282 від 31 травня 2013 року), юридична адреса та поштова адреса: 65001, м. Одеса, вул. Садова, 18, офіс 5; телефон: +380503168218; електронна пошта: [email protected], яка діє на підставі постанови Господарського суду Харківської області від 20.09.2022 року по справі № 922/3473/17. Порядок оформлення участі в аукціоні: Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 року № 865 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/865-2019-%D0%BF#Text) та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» № 39 від 18.10.2019 року. Перелік та реквізити авторизованих електронних майданчиків для сплати гарантійного внеску: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2 Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у ліквідатора ІП «Омбілік Інвестментс» - арбітражного керуючого Дарієнко Ольги Валентинівни (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 282 від 31 травня 2013 року), юридична адреса та поштова адреса: 65001, м. Одеса, вул. Садова, 18, офіс 5; телефон: +380503168218; електронна пошта: [email protected]) – в робочі дні з 10:00 до 17:00 год. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 85 Кодексу України з процедур банкрутства переможець аукціону зобов’язаний сплатити запропоновану ним ціну (з урахуванням різниці між розміром сплаченого гарантійного внеску і розміром винагороди оператора авторизованого електронного майданчика) на рахунок боржника протягом 10 робочих днів з дня оприлюднення в електронній торговій системі інформації про результати аукціону. За умови сплати переможцем аукціону не менш як 50 відсотків належної до сплати суми строк оплати продовжується на 10 календарних днів. Відповідно до ст. 87 Кодексу України з процедур банкрутства придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Замовник аукціону, який не передав покупцю на його вимогу рухоме майно, майнове право або не відступив право вимоги після повної сплати ціни, сплачує пеню у розмірі 0,5 відсотка на день від ціни продажу за період прострочення. Протокол про результати аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі нотаріусом свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності або іншого майнового права на нерухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Послуги нотаріуса в такому разі оплачує покупець. Протокол про результати аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Відповідно до ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства в акті про придбання майна на аукціоні зазначаються: ім’я (назва) та місце проживання (місцезнаходження) продавця та покупця, а також оператора авторизованого електронного майданчика; відомості про майно, придбане на аукціоні, та його ціна; адреса веб-сторінки, на якій розміщено відомості про проведення аукціону; інформація про повну сплату ціни за придбання майна на аукціоні. Акт про придбання майна на аукціоні складається у простій письмовій формі та не потребує нотаріального посвідчення. Такий акт підписується замовником аукціону та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. За несвоєчасне підписання замовником аукціону акта чи несвоєчасне надання його покупцю замовник аукціону сплачує пеню у розмірі 0,5 відсотка на день від ціни продажу за період прострочення. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної – відсутня. Розмір винагороди оператора авторизованого електронного майданчика: відповідно до пп. 39, 40 Постанови Кабінету Міністрів України «Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02.10.2019 року № 865, якою затверджено Порядок організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), розмір винагороди оператора становить 4 відсотки ціни продажу лота (з урахуванням податку на додану вартість), але не більше однієї тисячі мінімальних заробітних плат. Якщо суми гарантійного внеску, сплаченого переможцем аукціону на рахунок оператора, недостатньо для сплати винагороди оператора, переможець аукціону протягом трьох робочих днів з дня закінчення аукціону додатково сплачує оператору суму коштів, якої не вистачає для сплати винагороди оператору в повному обсязі, на рахунок, зазначений в протоколі про результати аукціону, крім випадків, коли аукціон закінчився без визначення переможця або переможець аукціону відмовився від придбання майна. Обсяг відповідальності учасників аукціону в разі закінчення аукціону без визначення переможця та відповідальності переможця аукціону в разі його відмови від придбання майна (штрафу) обмежується розміром гарантійного внеску (винагорода оператора не може перевищувати розміру гарантійного внеску). З іншою актуальною інформацією щодо порядку проведення аукціону можна ознайомитися за посиланням: https://prozorro.sale/pokupcyam Інформація про майно, що продається: Право вимоги ІП «Омбілік Інвестментс» до Приватного акціонерного товариства «Турбогаз» (код ЄДРПОУ 00158787; Україна, 61003, Харківська обл., місто Харків, провулок Троїцький, будинок 6/4) у розмірі 1073771,00 доларів США разом з усіма пов’язаними з ним та похідними від нього правами кредитора, у тому числі правами на стягнення процентів, сум, передбачених статтею 625 Цивільного кодексу України, неустойки (штрафу, пені), збитків та інших передбачених законом та/або договором платежів і нарахувань, у тому числі за період до та після переходу права вимоги до покупця, до моменту повного виконання боржником зобов’язання. Документи, які визначають зміст права: 1. Договір поставки продукції № 75/02/11 від 09 лютого 2011 року, який укладено між ВАТ «ТУРБОГАЗ» (нова організаційно-правова форма – ПрАТ «ТУРБОГАЗ») та «Man Oil Group AG», Швейцарія (нова назва - AVRA GREENTECH AG) з додатками та додатковими угодами до нього; 2. Договір факторингу від 12 серпня 2016 року, укладений між Man Oil Group AG, Швейцарія та ІП «Омбілік Інвестментс», згідно якого Man Oil Group AG відступило ІП «Омбілік Інвестментс» своє право грошової вимоги до ПрАТ «Турбогаз» за договором № 75/02/11 поставки продукції від 09.02.2011 року, що був укладений між Man Oil Group AG, Швейцарія, як Покупцем, та ПрАТ «Турбогаз», Україна, як Постачальником, у повному обсязі, у тому числі але не виключно, погашення заборгованості за основним зобов’язанням, що складає 1073771,00 доларів США (один мільйон сімдесят три тисячі сімсот сімдесят один дол. США), штрафних санкцій та збитків за прострочення виконання зобов’язань за вказаним договором, а також відшкодування судових та інших витрат по одержанню заборгованості у повному обсязі, а також будь-які інші сплати, або передачу майна (товару) в натурі, які повинен здійснити ПрАТ «Турбогаз» на виконання або у зв`язку із виконанням вищевказаного договору; 3. Лист ІП «Омбілік Інвестментс» до Man Oil Group AG від 15.03.2018 року та докази його отримання; 4. Акт прийому-передачі вимоги по договору факторингу 15.03.2018 року, згідно якого ІП «Омбілік Інвестментс» повернуло Man Oil Group AG право грошової вимоги до ПАТ «Турбогаз» за Договором поставки продукції № 75/02/11; 5. Вимога Man Oil Group AG від 12.04.2018 року до ПрАТ «Турбогаз» про повернення коштів у сумі 1 073 771,00 доларів США, які ПрАТ «Турбогаз» отримав за Договором поставки продукції № 75/02/11; 6. Акт від 02.05.2018 року прийому-передачі вимоги по договору факторингу, згідно якого Man Oil Group AG передало до ІП «Омбілік Інвестментс» право грошової вимоги до ПрАТ «Турбогаз» за Договором поставки продукції № 75/02/11 у сумі 1 073 771,00 доларів США. У арбітражного керуючого наявні тільки скан-копії перелічених документів, які визначають зміст права вимоги ІП «Омбілік Інвестментс». Оригінали можуть знаходитися в колишнього керівника банкрута – Камінера Вадима Миколайовича (РНОКПП 2623513653; 30 жовтня 1971 р.н.; вул. Борзенка, буд. 4, кв. 95, м. Харків, 61177; тел.: +380503230847, +380972332139). Відомості про арешти, обтяження або інші обмеження щодо майна, права третіх осіб: відсутні.

Початкова ціна

4 790 876,28 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 10:59

до 21 вер. 20:00

Аукціон

з 22 вер. 12:55

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 10:59 – 21 вер. 20:00
Початок аукціону:
22 вер. 12:55
Дата публікації:
2 вер. 10:59
Період редагування:
2 вер. 10:59 – 16 вер. 18:00
Період питань:
2 вер. 10:59 – 21 вер. 18:00
Період відповідей:
2 вер. 10:59 – 21 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260902-81916
Гарантійний внесок:
479 087,63 грн
Номер лоту:
34015968-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
4 790 876,28 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
47 908,76 грн
№ справи про банкрутство:
922/3473/17
Найменування господарського суду:
Господарський суд Харківської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Інформацію про порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта можна отримати у арбітражного керуючого Дарієнко Ольги Валентинівни (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 282 від 31 травня 2013 року), юридична адреса та поштова адреса: 65001, м. Одеса, вул. Садова, 18, офіс 5; телефон: +380503168218; електронна пошта: [email protected]) – в робочі дні з 10:00 до 17:00 год.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОМБІЛІК ІНВЕСТМЕНТС"
ЄДРПОУ:
34015968
Адреса:
Україна, 61002, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКА, будинок 65, офіс 4

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Дарієнко Ольга Валентинівна
E-mail:
Телефон:
+380503168218

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право грошової вимоги Іноземного підприємства "Омбілік Інвестментс" (61002, м. Харків, вул. Чернишевська, буд. 65, оф. 4, код ЄДРПОУ 34015968) до Приватного акціонерного товариства "Турбогаз" (61003, м. Харків, провулок Троїцький, буд. 6/4, код ЄДРПОУ 00158787) в розмірі 1073771,00 доларів США разом з усіма пов’язаними з ним та похідними від нього правами кредитора, у тому числі правами на стягнення процентів, сум, передбачених статтею 625 Цивільного кодексу України, неустойки (штрафу, пені), збитків та інших передбачених законом та/або договором платежів і нарахувань, у тому числі за період до та після переходу права вимоги до покупця, до моменту повного виконання боржником зобов’язання

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 65001, Одеська область, ОДЕСА, вулиця Садова, будинок 18, офіс 5

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 2 вер. 10:59
Рішення суду 2 вер. 10:59
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 10:59
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 10:59
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 10:59
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 10:59
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 10:59
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 10:59
Проєкт акту/договору 2 вер. 10:59
Ілюстрація 2 вер. 10:59

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2665512042
Адреса:
Україна, 65001, Одеська область, місто Одеса, вулиця Садова, будинок 18, офіс 5
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
282
Дата видачі свідоцтва:
31 трав. 2013 10:00

Основний контакт

Ім'я:
Дарієнко Ольга Валентинівна
E-mail:
Телефон:
+380503168218

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Дарієнко Ольга Валентинівна

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської області

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської обла...
Ім'я:
Онушканич Ярослав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677153156 ІПН/РНОКПП:
2723915850
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 595 895,17 грн без ПДВ

Дивитись

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 7938604.29 грн.

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 7938604.29 грн.
Ім'я:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0972920489 ІПН/РНОКПП:
2779015812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 763 162,57 грн без ПДВ

Дивитись

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 12 000 000,00 грн.

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 12 000 000,00 грн.
Ім'я:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0972920489 ІПН/РНОКПП:
2779015812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись