Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«СЕРВІСАГРОТЕРМІНАЛ» (ЄДРПОУ 43986150, Україна, 49038, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Пастера, будинок 10) номінальною вартістю 35 000,00 грн.
Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/2808/25. Постанова про визнання банкрутом прийнята 15 квітня 2026 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 28.08.2026 р. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ІНГОССТРАХ" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи
33248430). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович (свідоцтво № 1862 від 05.02.18, адреса 53201 Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 56/436-1, прим. ПП "БАСВА", офіс 71 РНОКПП 2806606170). Засоби зв'язку: (093) 888 28 28, [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.
35 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧз 2 вер. 17:10
до 16 вер. 20:00
з 17 вер. 11:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІСАГРОТЕРМІНАЛ» (ЄДРПОУ 43986150, Україна, 49038, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Пастера, будинок 10) номінальною вартістю 35 000,00 грн.
Характеристика:
Назва: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІСАГРОТЕРМІНАЛ»;
Ідентифікаційний код юридичної особи: 43986150;
Місцезнаходження: Україна, 49038, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Пастера, будинок 10;
Засоби зв’язку: + 380995008832;
Розмір статутного (складеного) капіталу: 50 000,00 грн;
Частка у статутному капіталі: 70 %;
Частка у статутному капіталі, що пропонується до продажу: 70 %;
Вартість частки у статутному капіталі: 35 000,00 грн;
Середньоспискова кількість працівників: інформація відсутня;
Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить ТОВАРИСТВО З
ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІСАГРОТЕРМІНАЛ»: інформація відсутня;
Балансова вартість основних фондів: інформація відсутня;
Знос основних фондів: інформація відсутня;
Балансовий прибуток: інформація відсутня;
Дебіторська заборгованість: інформація відсутня;
Кредиторська заборгованість: інформація відсутня;
Основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: 52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.
Додаткові: 49.20 Вантажний залізничний транспорт. .
Відомості про реєстратора цінних паперів: інформація відсутня.
Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, Кодацький узвіз, 2, Дніпро |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 48.42289641922066 Довгота: 35.0578046576702
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 вер. 17:10 | |
| Рішення суду | 2 вер. 17:10 | |
| Проєкт акту/договору | 2 вер. 17:10 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 вер. 17:10 | |
| Протокол комітету кредиторів | 2 вер. 17:10 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИВАТ-ФІНАНСИСТ» (ЄДРПОУ 35201640, 49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 32) номінальною вартістю 24 985,50 грн.
24 985,50 грн без ПДВ
Дивитись