Перший Аукціон з продажу дебіторської заборгованості МПП "АННА" (09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3, код 32257533) у загальному розмірі 501 660.26 грн. (11 981,32 дол.США)

Арбітражний керуючий Бурцева Ірина Юріївна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 353 від 28.02.2013), що діє на підставі Постанови Господарського суду Київської області від 10.01.2024 року, ліквідатор у справі № 911/1107/23 повідомляє, про проведення аукціону без можливості зниження початкової вартості з реалізації майна - Право вимоги до EYMEN HECAVI HAJJAVI INTERNATIONAL TRADING відповідно до укладеного контракту №003/04-12-2021 року від 03.12.2021 року у розмірі 11 981,32 доларів США; Всі первинні документи у ліквідатора наявні в копіях. Розрахунок по контрактам в доларах США. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: Придбане на аукціоні право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання права вимоги на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни та підписується договір відступлення права вимоги, придбаного на аукціоні; Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: податкова накладна не надається. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків.

Початкова ціна

501 660,26 грн

з ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 16:57

до 16 вер. 20:00

Аукціон

з 17 вер. 11:55

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 16:57 – 16 вер. 20:00
Початок аукціону:
17 вер. 11:55
Дата публікації:
2 вер. 16:57
Період редагування:
2 вер. 16:57 – 11 вер. 18:00
Період питань:
2 вер. 16:57 – 16 вер. 18:00
Період відповідей:
2 вер. 16:57 – 16 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260902-71508
Гарантійний внесок:
50 166,03 грн
Номер лоту:
3
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
501 660,26 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
5 016,60 грн
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
911/1107/23
Найменування господарського суду:
Господарський суд Київської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю в робочі дні з 10-00 до 16-00 за телефоном +380508522789

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Мале приватне підприємство «Анна»
ЄДРПОУ:
32257533
Адреса:
Україна, 09634, Київська область, Синява, 09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3

Основний контакт

Ім'я:
Арбіттражний керуючий Бурцева Ірина Юріївна
E-mail:
Телефон:
+380508522789

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

- Право вимоги до EYMEN HECAVI HAJJAVI INTERNATIONAL TRADING відповідно до укладеного контракту №003/04-12-2021 року від 03.12.2021 року у розмірі 11 981,32 доларів США;

Код CAV: 07100000-0 Кредити Юридичних осіб
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 09634, Київська область, Синява, вул. Шевченка 3

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 2 вер. 16:57
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 16:57
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 16:57
Проєкт акту/договору 2 вер. 16:57
Протокол комітету кредиторів 2 вер. 16:57

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3198712249
Адреса:
Україна, 69041, Запорізька область, Запоріжжя, а/с 1 місто Запоріжжя
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
353
Дата видачі свідоцтва:
28 лют. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Бурцева Ірина Юріївна
E-mail:
Телефон:
0508522789

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Бурцева Ірина Юріївна

Вас може зацікавити

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспект Петра Григоренка, буд. 3-В, кв. 38, м. Київ, 02068) у розмірі 3180000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспек...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

254 400,00 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги за договором № Д-2998-18Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-2998-18Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

436 239,62 грн без ПДВ

Дивитись

Права вимоги за договорами № Д-2501-24Г, № Д-2257-24Г, № Д-2500-24Г, № Д-2256-24Г, № Д-2258-24Г, що укладені з юридичною особою та дебіторська заборгованість за договором № 21206/1 від 29.08.2023

Права вимоги за договорами № Д-2501-24Г, № Д-2257-24Г, № Д-2500-24Г, № Д-2256-24Г, № Д-2258-24Г, що укладені з юридичною особою та дебіторська заборгованість за договором № 21206/1 від 29.08.2023
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

384 540,86 грн без ПДВ

Дивитись