Аукціон з продажу майна банкрута ТОВ « РАНТЬЄ » (код ЄДРПОУ 32949090), а саме обладнання у кількості 99 одиниць

Справа про банкрутство (неплатоспроможність): №908/220/26 перебуває в провадженні Господарського суду Запорізької області. - Відомості про продавця майна (боржника): ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ « РАНТЬЄ » (Код ЄДРПОУ 32949090), адреса: 69006, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Портова, будинок 16А. - Відомості про замовника аукціону: арбітражний керуючий, ліквідатор Гальченко Євген Анатолійович, свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 176 видане Міністерством юстиції України 12.02.2013 який діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 30.04.2026 р. у справі № 908/220/26. Адреса офісу арбітражного керуючого: 49009, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, 2, оф. 307. - Інформація про майно: Обладнання у кількості 99 одиниць згідно з переліком до Договору застави від 30.12.2022, посвідченого Приватним нотаріусом Дніпровського МНО Кулінічем А.С. зареєстровим №23 (з наступними змінами та доповненнями): - 1. 1.286-120.0 HD 10/25S апарат ВТ без нагріву, інв.№ 450305; 2. АВД без підігріву води HD 10/25, інв.№ 450261; 3. Апарат ВД К-4 Compact, інв.№ 450310; 4. Апарат ВТ Kranzle-therm C 15/150, інв.№ 450311; 5. Аппарат ВД Kranzle Guadro 1000 TS, інв.№ 450502; 6. АР 2000 ПРОМ апарат високого тиску, інв.№ 450037; 7. АР 2000ПРОМ апарат високого тиску, інв.№ 450030; 8. Високовольтна ячейка КСО-298-15-630(с ТМ-25), інв.№ 450139; 9. Високовольтна ячейка КСО-298-24-1000(СР), інв.№ 450138; 10. Високовольтна ячейка КСО-298-4в-1000(СВ), інв.№ 450137; 11. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-114-630(СНТАМИ), інв.№ 450136; 12. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-1000(с кабельной сборкой) , інв.№ 450135; 13. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450133; 14. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450132; 15. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450130; 16. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450131; 17. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450134; 18. Високовольтні ячейки КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450129; 19. Компрессор шестеренчатый 3АФ49, інв.№ 450144; 20. Лічильник 3ф, інв.№ 450284; 21. Лічильник EPOS 122.22.17 LL, інв.№ 450152; 22. Лічильник EPOS 122.22.17 LL, інв.№ 450151; 23. Насос FZC.4.26.1010 з двигуном 9,2 кВт, інв.№ 450603; 24. Насос ЦМФ 50-25, інв.№ 450286; 25. Насос Caprars KCW80LL+015022 N1, інв.№ 1001002; 26. Насос FZV.4.22.1.1010.4 з дв.22кВт, інв.№ 450639; 27. Панель собственных нужд, інв.№ 450281; 28. Панель ЩО90-1116 вводная без счетчика №15, інв.№ 450119; 29. Панель ЩО90-1116 вводная без счетчика №6, інв.№ 450117; 30. Панель ЩО90-1116 вводная без счетчика №1, інв.№ 450116; 31. Панель ЩО90-1116 вводная без счетчика №10, інв.№ 450118; 32. Панель ЩО90-1301 №5, №14 секционная, інв.№ 450115; 33. Панель ЩО90-1402 У3 №11(секц3,4) , інв.№ 450120; 34. Розпилювач MS Powermister 220V, інв.№ 450619; 35. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 22; 36. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 26; 37. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 30; 38. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 31; 39. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 27; 40. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 28; 41. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 23; 42. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 29; 43. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 24; 44. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 21; 45. Система вентиляции корпус 11.1, інв.№ 104112; 46. Система вентиляции корпус 14.1, інв.№ 0002; 47. система вентиляции корпус 15.1, інв.№ 23025; 48. Система вентиляции корпус 16.1, інв.№ 104162; 49. Система вентиляции корпус 20.2, інв.№ 104171; 50. Система вентиляции корпус 17.1, інв.№ 104172; 51. Система вентиляции корпус 18.1, інв.№ 104151; 52. Система вентиляции корпус 19.1, інв.№ 104161; 53. Система вентиляции корпус 21.1, інв.№ 0001; 54. Система вентиляции корпус 21.2, інв.№ 104212; 55. Система навозоудаления, інв.№ 0007; 56. Система навозоудаления для корпусов 2.2/2.1/3.2/3.1/4.2/4.1/5.2/5.1/6.2/6.1/7.2/7.1/8.2/8.1/9.1/9.2/10.1/11.1/12.2/12.1/13.1/13.2, інв.№ 25; 57. Система содержания, хранения кормов,вентиляции корпуса 8.1, інв.№ 104081; 58. Система содержания, хранения кормов,вентиляции корпус 9.1, інв.№ 104091; 59. Система содержания корпус 14.1, інв.№ 0005; 60. Система содержания корпус 17.1, інв.№ 104173; 61. Система содержания корпус 18.1, інв.№ 104152; 62. Система содержания корпус 19.1, інв.№ 104165; 63. Система содержания корпус 21.1, інв.№ 0006; 64. Система содержания корпус 21.2 , інв.№104213; 65. система содержания свиней для зоны открома корпус 15.1, інв.№ 23026; 66. Система содержания свиней корпус 11.1, інв.№ 104111; 67. Система содержания свиней корпус 16.1, інв.№ 104164; 68. Система содержания свиней корпус 20.2, інв.№ 104177; 69. Система содержания,вентиляции,хранения кормов корпус 22, інв.№ 104220; 70. Система содержания,вентиляции,хранения кормов корпус1.2, інв.№ 104012; 71. Система содержания,хранения кормов, вентиляции корпус 1.1, інв.№ 104011; 72. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 3.1, інв.№ 104031; 73. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 4.1, інв.№ 104041; 74. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 6.1, інв.№ 104061; 75. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 7.1, інв.№ 104071; 76. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпуса 12.1, інв.№ 104101; 77. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 5.1, інв.№ 104051; 78. Система утримання свиней для зони дорощування корпус 13.1, інв.№ 450252; 79. Система хранения и транспортировки кормов корпус 21.1, інв.№ 0003; 80. Система хранения кормов корпус 11.1, інв.№ 104113; 81. Система хранения кормов корпус 15.1, інв.№ 23027; 82. Система хранения кормов корпус 16.1, інв.№ 104163; 83. Система хранения кормов корпус 17.1, інв.№ 104174; 84. Система хранения кормов корпус 18.1, інв.№ 104153; 85. Система хранения кормов корпус 19.1, інв.№ 104166; 86. Система хранения кормов корпус 20.2, інв.№ 104178; 87. Система хранения кормов корпус 21.2, інв.№ 104214; 88. Станция управления Каскад-К (20-40 А) , інв.№ 450282; 89. Станция управления Каскад-К (20-40 А) , інв.№ 450283; 90. Станція керування Каскад+поплавок рівня, інв.№ 450613; 91. Трансформатор ТПЛУ-10 150/5 кл. , інв.№ 450150; 92. Трансформатор ТПЛУ-10 150/5 кл. , інв.№ 450149; 93. Трансформатор ТПЛУ-10 150/5 кл.0,5, інв.№ 450148; 94. Трансформатор ТПЛУ-10 150/5кл.0,5, інв.№ 450147; 95. Ультразвуковий ручний приладIMAGO S, інв.№ 450316; 96. Утилізатор термічний УТ 750Д з диз. Пальниками, інв.№ 450693; 97. Цифровий ультразвуковий сканер КХ 5200 Vet, інв.№ 450604; 98. Шинный мост (L=3000мм) , інв.№ 450140; 99. Шкаф АВР НВА, інв.№ 450280. - Місцезнаходження майна: Дніпропетровська обл. Апостолівський район, с. Нива Трудова, вул. Каштанова, буд.52; Дніпропетровська обл. Апостолівський район, с. Нива Трудова, вул. Димитрова (Шкільна), буд.15з; - Інформація про орендарів та інших користувачів приміщення: орендарі та інші користувачів відсутні; - Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном: майно перебуває в заставі АТ «ТАСКОМБАНК» (Код ЄДРПОУ 09806443) згідно з переліком до Договору застави від 30.12.2022, посвідченого Приватним нотаріусом Дніпровського МНО Кулінічем А.С. зареєстровим №23 (з наступними змінами та доповненнями) - Порядок ознайомлення з майном: в робочі дні з 9-00 до 16-00 год. за попередньою домовленістю за телефоном: +380509902172, ел.пошта: [email protected], Гальченко Євген Анатолійович. - Можливість видачі переможцю податкової накладної: відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ; - Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, повний перелік майна, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону.

Початкова ціна

22 003 742,64 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 13:46

до 22 вер. 20:00

Аукціон

з 23 вер. 12:30

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 13:46 – 22 вер. 20:00
Початок аукціону:
23 вер. 12:30
Дата публікації:
2 вер. 13:46
Період редагування:
2 вер. 13:46 – 17 вер. 18:00
Період питань:
2 вер. 13:46 – 22 вер. 18:00
Період відповідей:
2 вер. 13:46 – 22 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260902-27320
Гарантійний внесок:
2 200 374,26 грн
Номер лоту:
32949090-2
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
22 003 742,64 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
220 037,43 грн
№ справи про банкрутство:
908/220/26
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
в робочі дні з 9-00 до 16-00 год. за попередньою домовленістю за телефоном: +380509902172, ел.пошта: [email protected], Гальченко Євген Анатолійович.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни . Покупець зобов’язаний сплатити запропоновану ним ціну (з урахуванням різниці між розміром сплаченого гарантійного внеску і розміром винагороди оператора авторизованого електронного майданчика) на ліквідаційний рахунок боржника протягом 10 робочих днів з дня оприлюднення в електронній торговій системі інформації про результати аукціону. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " РАНТЬЄ "
ЄДРПОУ:
32949090
Адреса:
Україна, 69006, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Портова, будинок 16-А

Основний контакт

Ім'я:
Гальченко Євген Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380509902172

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Обладнання у кількості 99 одиниць згідно з переліком до Договору застави від 30.12.2022, посвідченого Приватним нотаріусом Дніпровського МНО Кулінічем А.С. зареєстровим №23 (з наступними змінами та доповненнями): - 1. 1.286-120.0 HD 10/25S апарат ВТ без нагріву, інв.№ 450305; 2. АВД без підігріву води HD 10/25, інв.№ 450261; 3. Апарат ВД К-4 Compact, інв.№ 450310; 4. Апарат ВТ Kranzle-therm C 15/150, інв.№ 450311; 5. Аппарат ВД Kranzle Guadro 1000 TS, інв.№ 450502; 6. АР 2000 ПРОМ апарат високого тиску, інв.№ 450037; 7. АР 2000ПРОМ апарат високого тиску, інв.№ 450030; 8. Високовольтна ячейка КСО-298-15-630(с ТМ-25), інв.№ 450139; 9. Високовольтна ячейка КСО-298-24-1000(СР), інв.№ 450138; 10. Високовольтна ячейка КСО-298-4в-1000(СВ), інв.№ 450137; 11. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-114-630(СНТАМИ), інв.№ 450136; 12. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-1000(с кабельной сборкой) , інв.№ 450135; 13. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450133; 14. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450132; 15. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450130; 16. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450131; 17. Високовольтна ячейка КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450134; 18. Високовольтні ячейки КСО-298 ЭД-8.1 ВВ-630, інв.№ 450129; 19. Компрессор шестеренчатый 3АФ49, інв.№ 450144; 20. Лічильник 3ф, інв.№ 450284; 21. Лічильник EPOS 122.22.17 LL, інв.№ 450152; 22. Лічильник EPOS 122.22.17 LL, інв.№ 450151; 23. Насос FZC.4.26.1010 з двигуном 9,2 кВт, інв.№ 450603; 24. Насос ЦМФ 50-25, інв.№ 450286; 25. Насос Caprars KCW80LL+015022 N1, інв.№ 1001002; 26. Насос FZV.4.22.1.1010.4 з дв.22кВт, інв.№ 450639; 27. Панель собственных нужд, інв.№ 450281; 28. Панель ЩО90-1116 вводная без счетчика №15, інв.№ 450119; 29. Панель ЩО90-1116 вводная без счетчика №6, інв.№ 450117; 30. Панель ЩО90-1116 вводная без счетчика №1, інв.№ 450116; 31. Панель ЩО90-1116 вводная без счетчика №10, інв.№ 450118; 32. Панель ЩО90-1301 №5, №14 секционная, інв.№ 450115; 33. Панель ЩО90-1402 У3 №11(секц3,4) , інв.№ 450120; 34. Розпилювач MS Powermister 220V, інв.№ 450619; 35. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 22; 36. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 26; 37. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 30; 38. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 31; 39. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 27; 40. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 28; 41. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 23; 42. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 29; 43. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 24; 44. Сигнализация для корпусов 1.1-21.1, інв.№ 21; 45. Система вентиляции корпус 11.1, інв.№ 104112; 46. Система вентиляции корпус 14.1, інв.№ 0002; 47. система вентиляции корпус 15.1, інв.№ 23025; 48. Система вентиляции корпус 16.1, інв.№ 104162; 49. Система вентиляции корпус 20.2, інв.№ 104171; 50. Система вентиляции корпус 17.1, інв.№ 104172; 51. Система вентиляции корпус 18.1, інв.№ 104151; 52. Система вентиляции корпус 19.1, інв.№ 104161; 53. Система вентиляции корпус 21.1, інв.№ 0001; 54. Система вентиляции корпус 21.2, інв.№ 104212; 55. Система навозоудаления, інв.№ 0007; 56. Система навозоудаления для корпусов 2.2/2.1/3.2/3.1/4.2/4.1/5.2/5.1/6.2/6.1/7.2/7.1/8.2/8.1/9.1/9.2/10.1/11.1/12.2/12.1/13.1/13.2, інв.№ 25; 57. Система содержания, хранения кормов,вентиляции корпуса 8.1, інв.№ 104081; 58. Система содержания, хранения кормов,вентиляции корпус 9.1, інв.№ 104091; 59. Система содержания корпус 14.1, інв.№ 0005; 60. Система содержания корпус 17.1, інв.№ 104173; 61. Система содержания корпус 18.1, інв.№ 104152; 62. Система содержания корпус 19.1, інв.№ 104165; 63. Система содержания корпус 21.1, інв.№ 0006; 64. Система содержания корпус 21.2 , інв.№104213; 65. система содержания свиней для зоны открома корпус 15.1, інв.№ 23026; 66. Система содержания свиней корпус 11.1, інв.№ 104111; 67. Система содержания свиней корпус 16.1, інв.№ 104164; 68. Система содержания свиней корпус 20.2, інв.№ 104177; 69. Система содержания,вентиляции,хранения кормов корпус 22, інв.№ 104220; 70. Система содержания,вентиляции,хранения кормов корпус1.2, інв.№ 104012; 71. Система содержания,хранения кормов, вентиляции корпус 1.1, інв.№ 104011; 72. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 3.1, інв.№ 104031; 73. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 4.1, інв.№ 104041; 74. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 6.1, інв.№ 104061; 75. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 7.1, інв.№ 104071; 76. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпуса 12.1, інв.№ 104101; 77. Система содержания,хранения кормов,вентиляции корпус 5.1, інв.№ 104051; 78. Система утримання свиней для зони дорощування корпус 13.1, інв.№ 450252; 79. Система хранения и транспортировки кормов корпус 21.1, інв.№ 0003; 80. Система хранения кормов корпус 11.1, інв.№ 104113; 81. Система хранения кормов корпус 15.1, інв.№ 23027; 82. Система хранения кормов корпус 16.1, інв.№ 104163; 83. Система хранения кормов корпус 17.1, інв.№ 104174; 84. Система хранения кормов корпус 18.1, інв.№ 104153; 85. Система хранения кормов корпус 19.1, інв.№ 104166; 86. Система хранения кормов корпус 20.2, інв.№ 104178; 87. Система хранения кормов корпус 21.2, інв.№ 104214; 88. Станция управления Каскад-К (20-40 А) , інв.№ 450282; 89. Станция управления Каскад-К (20-40 А) , інв.№ 450283; 90. Станція керування Каскад+поплавок рівня, інв.№ 450613; 91. Трансформатор ТПЛУ-10 150/5 кл. , інв.№ 450150; 92. Трансформатор ТПЛУ-10 150/5 кл. , інв.№ 450149; 93. Трансформатор ТПЛУ-10 150/5 кл.0,5, інв.№ 450148; 94. Трансформатор ТПЛУ-10 150/5кл.0,5, інв.№ 450147; 95. Ультразвуковий ручний приладIMAGO S, інв.№ 450316; 96. Утилізатор термічний УТ 750Д з диз. Пальниками, інв.№ 450693; 97. Цифровий ультразвуковий сканер КХ 5200 Vet, інв.№ 450604; 98. Шинный мост (L=3000мм) , інв.№ 450140; 99. Шкаф АВР НВА, інв.№ 450280. - Місцезнаходження майна: Дніпропетровська обл. Апостолівський район, с. Нива Трудова, вул. Каштанова, буд.52; Дніпропетровська обл. Апостолівський район, с. Нива Трудова, вул. Димитрова (Шкільна), буд.15з;

Код CAV: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тварин
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 53810, Дніпропетровська область, НИВО-ТРУДІВСЬКА/С.НИВА ТРУДОВА, с. Нива Трудова, Апостолівський район

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
3181224
Дата реєстрації:
31 жовт. 2013 16:22
Координати:
Широта: 47.720856 Довгота: 33.612041 Висота: 7

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 2 вер. 13:46
Паспорт торгів 2 вер. 13:46
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 13:46
Лист забезпеченого кредитора 2 вер. 13:46
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 13:46
Копії документів та матеріалів на лот 2 вер. 13:46
Презентація 2 вер. 13:46
Ілюстрація 2 вер. 13:46
Ілюстрація 2 вер. 13:46
Проєкт акту/договору 2 вер. 13:46

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3003106170
Адреса:
Україна, 49009, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, 2, оф. 307
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
176
Дата видачі свідоцтва:
12 лют. 2013 11:00

Основний контакт

Ім'я:
Гальченко Євген Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380509902172

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гальченко Євген Анатолійович