Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"ФАІН" (ЄДРПОУ 33639753, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 12) номінальною вартістю 19 000 000,00 грн.
Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/2808/25. Постанова про визнання банкрутом прийнята 15 квітня 2026 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 28.08.2026 р. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ІНГОССТРАХ" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи
33248430). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович (свідоцтво № 1862 від 05.02.18, адреса 53201 Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 56/436-1, прим. ПП "БАСВА", офіс 71 РНОКПП 2806606170). Засоби зв'язку: (093) 888 28 28, [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.
100 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧз 2 вер. 17:10
до 16 вер. 20:00
з 17 вер. 11:15
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН" (ЄДРПОУ 33639753, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 12) номінальною вартістю 19 000 000,00 грн.
Характеристика:
Назва: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН";
Ідентифікаційний код юридичної особи: 33639753;
Місцезнаходження: 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 12;
Засоби зв’язку: + 380445376226;
Розмір статутного (складеного) капіталу: 38 000 000,00 грн;
Частка у статутному капіталі: 50 %;
Частка у статутному капіталі, що пропонується до продажу: 50 %;
Вартість частки у статутному капіталі: 19 000 000,00 грн;
Середньоспискова кількість працівників: 0;
Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН":
земельна ділянка у власності відсутня;
Балансова вартість основних фондів: 0 грн;
Знос основних фондів: 0 грн;
Балансовий прибуток: 0 грн;
Дебіторська заборгованість: 3 152 987,48 грн;
Кредиторська заборгованість: 36 979 236,19 грн;
Основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: 68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна.
Додаткові: 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту. 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.
Відомості про реєстратора цінних паперів: інформація відсутня.
Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, Кодацький узвіз, 2, Дніпро |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 48.42289641922066 Довгота: 35.0578046576702
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 вер. 17:10 | |
| Рішення суду | 2 вер. 17:10 | |
| Проєкт акту/договору | 2 вер. 17:10 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 вер. 17:10 | |
| Протокол комітету кредиторів | 2 вер. 17:10 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ САВЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕРРІ ГРЕЙН ГЛОБАЛ» (ЄДРПОУ 42335057, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Праці, будинок 2Т, приміщення 10) номінальною вартістю 21 592 000,00 грн.
100 000,00 грн без ПДВ
Дивитись