Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
1) Склад майна:
1. Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317 – 59 760,98 грн. (п’ятдесят дев’ять тисяч сімсот шістдесят грн. 98 коп.) без ПДВ.
2) Лот та початкова вартість майна для продажу,
визначена арбітражним керуючим, ліквідатором ТОВ «Полтавахліб-3» Саутенко С.О., а саме:
- Лот № 1:
назва майна: Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317;
початкова (стартова) ціна лоту, грн. без
ПДВ: 59 760,98 грн. (п’ятдесят дев’ять тисяч сімсот шістдесят грн. 98 коп.) без ПДВ.
3) Крок аукціону.
Відповідно до п. 2 розділу І «Загальні питання» Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 року № 865, розмір мінімального кроку аукціону визначається замовником аукціону (арбітражним керуючим) за погодженням з комітетом кредиторів та забезпеченим кредитором (щодо майна, яке є предметом забезпечення) у розмірі не менше 1 відсотка початкової ціни лота.
Крок аукціону з продажу Лоту № 1 - 1 відсоток початкової ціни лота.
Окрім того, необхідно додати до умов продажу наступні умови:
4) Особливості проведення аукціону.
4.1. Початковою вартістю майна для продажу є вартість, визначена відповідно до проведеної оцінки майна боржника.
4.2. Відповідно до ст. 80 Кодексу України з процедур банкрутства, перший аукціон проводиться без можливості зниження початкової вартості.
Згідно до ст. 79 Кодексу у разі закінчення аукціону без визначення переможця, замовник аукціону протягом одного місяця зобов'язаний оголосити про проведення повторного аукціону.
Повторний аукціон з продажу Лоту № 1 проводиться зі зменшенням початкової ціни на 20 відсотків від початкової ціни першого аукціону.
У разі закінчення першого повторного аукціону без визначення переможця, замовник аукціону протягом одного місяця зобов’язаний оголосити про проведення другого повторного аукціону.
Початковою ціною другого повторного аукціону є зменшена на 25 відсотків початкова ціна першого повторного аукціону.
Другий повторний аукціон з продажу Лоту № 1 проводиться з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості з урахуванням вимог, встановлених Кабінетом Міністрів України.
4.3. У зв’язку з тим, що аукціони з продажу майна банкрута проходять за умови однакових для всіх умов участі, без будь-яких спеціальних вимог для учасників, арбітражний керуючий може самостійно, без участі комітету кредиторів обрати оператора авторизованого електронного майданчика для реалізації майна ТОВ «Полтавахліб-3».
4.4. До складу майна для продажу не входить майно, яке є предметом забезпечення.
Після продажу майна вимагається перереєстрація на покупця.
59 760,98 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Саутенко Сергій Олеговичз 1 вер. 13:27
до 14 вер. 20:00
з 15 вер. 12:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 Одиниця |
Адреса: Україна, 36008, Полтавська область, Полтава, м. Полтава, вул. Комарова, 10-А |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
Skoda
Модель транспортного засобу:
Octavia
Рік випуску:
2003
Об'єм двигуна, см³:
1998.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
сірий
Пробіг, км:
830000.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VIN TMBCE11U538711317
Комплектація:
дані наявні в експертному висновку № 784 від 21.07.2026 року (завантажено в документах до аукціону)
Технічний стан:
на ходу, але потребує ремонту - детальні дані наявні в експертному висновку № 784 від 21.07.2026 року (завантажено в документах до аукціону)
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
потребує ремонту - детальні дані наявні в експертному висновку № 784 від 21.07.2026 року (завантажено в документах до аукціону)
|
|||
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 1 вер. 13:27 | |
| Протокол комітету кредиторів | 1 вер. 13:27 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 вер. 13:27 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 13:27 | |
| Обмеження | 1 вер. 13:27 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Саутенко Сергій ОлеговичВас може зацікавити
Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
98 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
33 250,00 грн без ПДВ
Дивитись87 915,00 грн без ПДВ
Дивитись