Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот №22, автомобіль ЗАЗ LANOS-ФУРГОН
Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 912/291/24 перебуває в провадженні Господарського суду Кіровоградської області
- Відомості про продавця майна (боржника): ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), місцезнаходження: 25006, Україна, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, вулиця Набережна, будинок 13;
- Відомості про замовника аукціону: Арбітражний керуючий Христенко Вадим Васильович, що діє на підставі свідоцтва на право здійснення діяльності арбітражного
керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1538 видане Міністерством юстиції України 17 липня 2013 року та згідно Постанови Господарського суду Кіровоградської області від 19.06.2024 р. у справі № 912/291/24. Адреса офісу арбітражного керуючого: вул. В. Пермська,21, м. Кропивницький, 25006.
- Інформація про майно: (лот № 21): рухоме майно ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: автомобіль - марка ЗАЗ, модель TF55YO 71 ЗНГ, тип фургон малотонажний-В, номер шасі Y6DTF55Y0A0001902, рік випуску 2010, об’єм двигуна 1498, вид пального бензин або газ, колір білий, пробіг 391571 км , потребують капітального ремонту двигун та ходова частина, світлотехніка в неробочому стані, лакофарбове покриття та фарбовані елементи потребують фарбування, АКБ та шини потребують заміни, місце розташування майна: Господарський відділ, м. Кропивницький, вул. Районна, 1.
- Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: відсутні;
- Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном відсутні. Права третіх осіб на майно відсутні;
- Порядок ознайомлення з майном: за попередньою домовленістю за телефоном +380504870976, Христенко Вадим Васильович;
- Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону
20 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Христенко Вадим Васильовичз 1 вер. 09:37
до 16 вер. 20:00
з 17 вер. 12:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 16 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Рухоме майно ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: автомобіль (ДНЗ ВА5774АТ) - марка ЗАЗ, модель TF55YO 71 ЗНГ, тип фургон малотонажний-В, номер шасі Y6DTF55Y0A0001902, рік випуску 2010, об’єм двигуна 1498, вид пального бензин або газ, колір білий, пробіг 391571 км , потребують капітального ремонту двигун та ходова частина, світлотехніка в неробочому стані, лакофарбове покриття та фарбовані елементи потребують фарбування, АКБ та шини потребують заміни.
Код CAV: 34136200-1 Фургони з цільнометалевим кузовом
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 25000, Кіровоградська область, КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КРОПИВНИЦЬКИЙ, 1, Кропивницький, Кіровоградська міськрада |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
ЗАЗ
Модель транспортного засобу:
TF55YO 71 ЗНГ
Рік випуску:
2010
Об'єм двигуна, см³:
1498.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
білий
Пробіг, км:
391571.0
Технічний стан:
не задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
несправні двигун та ходова частина, зношені шини, акумулятор не робочий та інше.
Координати:
Широта: 48.5245358 Довгота: 32.2059071 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 23 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 1 вер. 09:37 | |
| Рішення суду | 1 вер. 09:37 | |
| Паспорт торгів | 1 вер. 09:37 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 вер. 09:37 | |
| Проєкт акту/договору | 1 вер. 09:37 | |
| Протокол комітету кредиторів | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 09:37 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти