Продаж офісного комплексу площею 1974,3 кв.м. у центрі Івано-Франківська на вул. Галицькій, буд. 22, 22б, 22в.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23 грудня 2025 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 21.08.2026 р. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

51 154 000,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 вер. 11:22

до 20 вер. 20:00

Аукціон

з 21 вер. 11:50

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
1 вер. 11:22 – 20 вер. 20:00
Початок аукціону:
21 вер. 11:50
Дата публікації:
1 вер. 11:22
Період редагування:
1 вер. 11:22 – 15 вер. 18:00
Період питань:
1 вер. 11:22 – 20 вер. 18:00
Період відповідей:
1 вер. 11:22 – 20 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260901-52416
Гарантійний внесок:
5 115 400,00 грн
Номер лоту:
33546549-22-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
51 154 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
511 540,00 грн
Обмеження:
Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: договір оренди щодо площі 693.5 м.кв. укладений з Товариством з обмеженою відповідальністю "Повітряні Ласощі" (код ЄДРПОУ 45500717) (15,3 кв.м., юрадреса) строком до 31.05.2027 року. Пунктом 7.3 даного Договору 7.3. визначено, що ОРЕНДОДАВЕЦЬ має право в односторонньому порядку розірвати цей Договір шляхом направлення ОРЕНДАРЮ письмового повідомлення про розірвання Договору.Договір оренди на площу 780.4 м.кв. укладений з Товариство з обмеженою відповідальністю "Рентал Поінт" код ЄДРПОУ 46109996 до 28.08.2028 р. Додатковою угодою від 30.03.2026 року до договору оренди передбачено безумовне право на розірвання договору оренди в односторонньому порядку зі сторони орендодавця. Майбутній покупець матиме право використовувати приміщення одразу після придбання та оформлення права власності.
№ справи про банкрутство:
904/4790/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Чичвою Олегом Сергійовичем за телефоном +38 (093) 768 67 97.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт”
ЄДРПОУ:
33546549
Адреса:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14

Основний контакт

Ім'я:
Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

До продажу підлягає обєкт нерухомості, що складається з підвалу, першого, другого та третього поверхів, а також мансарди, розташований за адресою: Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, будинки 22б та 22в. Також до продажу підлягають другий поверх та половина третього поверху основної будівлі, розташованої за адресою: Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, будинок 22. Детальний склад, площі, конфігурація та нумерація приміщень об’єктів визначаються відповідно до технічних паспортів, що додаються до аукціонної документації. Нежитлові приміщення майнового комплексу: другий поверх, загальна площа (кв.м): 780.4, матеріали стін: з/бетон (Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, будинок 22); третій поверх ,загальна площа (кв.м): 316, матеріали стін: цегла, залізобетон Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, будинок 22); підвал, загальна площа (кв.м): 139,9 (Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, будинок 22б); перший поверх, загальна площа (кв.м): 150.6 (Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, будинок 22б); другий поверх, загальна площа (кв.м): 199.5 (Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, будинок 22б); третій поверх, загальна площа (кв.м): 203.5 (Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, будинок 22б); мансарда, загальна площа (кв.м): 184.4 (Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, будинок 22в).

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

1 974,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 76000, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Галицька, 22, Івано-Франківськ

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64599126
Дата реєстрації:
1 трав. 06:45
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1974.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1974.3
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
0
Кількість кімнат або приміщень:
104
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Допоміжні приміщення: коридор, умивальник, туалет, сходова клітка, кладова
Інформація про наявність інших зареєстрованих, крім боржника, мешканців (зокрема дітей), орендарів та інших користувачів приміщення:
Орендар - Товариство з обмеженою відповідальністю "Повітряні Ласощі" (код ЄДРПОУ 45500717) (15,3 кв.м., юрадреса), Товариство з обмеженою відповідальністю "Рентал Поінт" (код ЄДРПОУ 46109996)
Координати:
Широта: 48.926430254363126 Довгота: 24.709803422540542

Розташування на мапі

Документи аукціону 61 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Ілюстрація 1 вер. 11:22
Рішення суду 1 вер. 11:22
Рішення суду 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 11:22
Проєкт акту/договору 1 вер. 11:22
Протокол комітету кредиторів 1 вер. 11:22

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3162701497
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 49 А, офіс 65/2, кабінет 3
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
448
Дата видачі свідоцтва:
19 бер. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення першого поверху. Загальна площа (кв.м): 2241.5, нежитлові приміщення першого поверху в житловому будинку літ. А-9 Адреса: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/12.

Нежитлові приміщення першого поверху. Загальна площа (кв.м): 2241.5, нежитлові приміщення першого поверху в житловому будинку літ. А-9 Адреса: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/12.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380937686797 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

26 203 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж комплексу будівель і споруд загальною площею 97 422,1 кв.м. що розташовані за адресою: м. Суми, вул. Івана Дзюби (до перейменування – вул. Комарова), 2а.

Продаж комплексу будівель і споруд загальною площею 97 422,1 кв.м. що розташовані за адресою: м. Суми, вул. Івана Дзюби (до перейменування – вул. Комарова), 2а.
Ім'я:
Андрій Міхедов
E-mail: [email protected] Телефон: 0952822088 ЄДРПОУ:
14352406
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

43 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Вбудоване-прибудоване нежитлове приміщення 1го та підвального поверхів загальною площею 1818,6 кв.м., що розташовані за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, буд. 54.

Вбудоване-прибудоване нежитлове приміщення 1го та підвального поверхів загальною площею 1818,6 кв.м., що розташовані за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, буд. 54.
Ім'я:
Віталій Сергійович Зайцев
E-mail: [email protected] Телефон: +380987342774 ЄДРПОУ:
23494714
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

32 247 900,00 грн без ПДВ

Дивитись