Нежитлові приміщення підвалу. Нежитлові приміщення підвалу загальною площею 1747,8 кв.м., які розташовані в житловому будинку літ. А-9 Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/11.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23 грудня 2025 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 21.08.2026. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

16 345 984,80 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 вер. 18:03

до 20 вер. 20:00

Аукціон

з 21 вер. 11:25

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
1 вер. 18:03 – 20 вер. 20:00
Початок аукціону:
21 вер. 11:25
Дата публікації:
1 вер. 18:03
Період редагування:
1 вер. 18:03 – 15 вер. 18:00
Період питань:
1 вер. 18:03 – 20 вер. 18:00
Період відповідей:
1 вер. 18:03 – 20 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260901-09532
Гарантійний внесок:
1 634 598,48 грн
Номер лоту:
33546549-19-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
16 345 984,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
163 459,85 грн
№ справи про банкрутство:
904/4790/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Чичвою Олегом Сергійовичем за телефоном +38 (093) 768 67 97.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт”
ЄДРПОУ:
33546549
Адреса:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, буд. 14

Основний контакт

Ім'я:
Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення підвалу. Нежитлові приміщення підвалу загальною площею 1747,8 кв.м., які розташовані в житловому будинку літ. А-9 Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/11. Нежитлові приміщення підвалу розташовані на земельній ділянці з кадастровим номером 4810137200:07:004:0017, власник - ТОВ "ПРИВАТ-ЖИТЛО-ЮГ", код ЄДРПОУ 33084627. Договір оренди не укладався.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

1 747,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 54000, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Мостобудівників, 17-11, Миколаїв

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64579103
Дата реєстрації:
1 трав. 04:35
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1747.8
Нежитлова площа, кв. м:
1747.8
Рік будівництва:
2008
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Кількість кімнат або приміщень:
55
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Допоміжні приміщення площею 337.6 кв.м.
Координати:
Широта: 46.98276358750584 Довгота: 31.97193816817724

Розташування на мапі

Документи аукціону 52 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Ілюстрація 1 вер. 18:03
Рішення суду 1 вер. 18:03
Рішення суду 1 вер. 18:03
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 18:03
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 18:03
Копії документів та матеріалів на лот 1 вер. 18:03
Проєкт акту/договору 1 вер. 18:03
Протокол комітету кредиторів 1 вер. 18:03

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3162701497
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 49 А, офіс 65/2, кабінет 3
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
448
Дата видачі свідоцтва:
19 бер. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення. Адреса: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Коновальця Є., будинок 10а. Склад лоту: - приміщення 33. Загальна площа (кв.м): 494.1, Опис: 33-1 прим. пл. 146,6 кв.м, 33-2 прим.пл. 117,8 кв.м, 33-3кор. пл.65,2 кв.м, 33-4 прим. пл. 26,8 кв.м, 33-5 прим. пл. 2,1 кв.м, 33-6 прим. пл. 4,8 кв.м, 33-7 прим. пл. 2,6 кв.м, 33-8 прим. пл. 7,3 кв.м, 33-9 прим. пл. 2,0 кв.м, 33-10 прим. пл. 24,8 кв.м, 33-11 прим. пл. 17,3 кв.м, 33-12 прим. пл. 6,8 кв.м, 33-13 прим. пл. 21,0 кв.м, 33-14 прим. пл. 20,4 кв.м, 33-15 прим. пл. 28,6 кв.м. - приміщення 34. Загальна площа (кв.м): 607.2, Опис: 34-1 прим. пл. 247,5 кв.м, 34-2 прим. пл. 137,2 кв.м, 34-3 кор. пл. 86,4 кв.м, 34-4 прим. пл. 2,9 кв.м, 34-5 прим. пл. 2,8 кв.м, 34-6 прим. пл. 4,5 кв.м, 34-7 прим. пл. 8,9 кв.м, 34-8 прим. пл. 11,2 кв.м, 34-9 прим. пл. 4,5 кв.м, 34-10 прим. пл. 14,3 кв.м, 34-11 прим. пл. 10,9 кв.м, 34-12 прим. пл. 37,4 кв.м, 34-13 прим. пл. 38,7 кв.м. - приміщення XXV. Нежитлове приміщення, приміщення коридору. Загальна площа (кв.м): 22.8. - приміщення XXVI. Нежитлове приміщення, приміщення сходової клітки. Загальна площа (кв.м): 18.6. - приміщення XXVIII. Нежитлове приміщення, приміщення сходової клітки. Загальна площа (кв.м): 18.5. - приміщення XXXIII. Нежитлове приміщення, підвальне приміщення. Загальна площа (кв.м): 175.2.

Нежитлове приміщення. Адреса: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Коновальця Є., будинок 10а. Склад лоту: - приміщення 33. Загальна площа (кв.м): 494.1, Опис: 33-1 прим. пл. 146,6 кв.м, 33-2 прим.пл. 117,8 кв.м, 33-3кор. пл.65,2 кв.м, 33-4 прим. пл. 26,8 ...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

20 650 200,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення заг.площею 407.9 кв.м. за адресою: м. Полтава, вул. Коваля 2

Нежитлові приміщення заг.площею 407.9 кв.м. за адресою: м. Полтава, вул. Коваля 2
Ім'я:
Лейковська Альона Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675309688 ЄДРПОУ:
44749561
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

12 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення першого поверху. Загальна площа (кв.м): 2241.5, нежитлові приміщення першого поверху в житловому будинку літ. А-9 Адреса: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/12.

Нежитлові приміщення першого поверху. Загальна площа (кв.м): 2241.5, нежитлові приміщення першого поверху в житловому будинку літ. А-9 Адреса: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/12.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380937686797 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

26 203 800,00 грн без ПДВ

Дивитись