Нежитлові приміщення першого поверху. Загальна площа (кв.м): 2241.5, нежитлові приміщення першого поверху в житловому будинку літ. А-9 Адреса: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/12.
Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23 грудня 2025 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 21.08.2026. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.
26 203 800,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійовичз 1 вер. 11:07
до 20 вер. 20:00
з 21 вер. 12:55
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 17 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення першого поверху. Загальна площа (кв.м): 2241.5, нежитлові приміщення першого поверху в житловому будинку літ. А-9 Адреса: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/12. Нежитлове приміщення є вбудованим у житловий будинок. Земельна ділянка, на якій розташований будинок, перебуває у спільному користуванні співвласників багатоквартирного будинку. Окремий договір оренди земельної ділянки щодо об’єкта продажу не укладався.
Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 2 241,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 54000, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Мостобудівників, 17-12, Миколаїв |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
6468593
Дата реєстрації:
2 трав. 04:15
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2241.5
Нежитлова площа, кв. м:
2241.5
Рік будівництва:
2008
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Кількість кімнат або приміщень:
86
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Допоміжні приміщення площею 581.4 кв.м.
Інформація про наявність інших зареєстрованих, крім боржника, мешканців (зокрема дітей), орендарів та інших користувачів приміщення:
Орендар - Товариство з обмеженою відповідальністю "Рентвайс", код ЄДРПОУ 46110928, 290 кв.м.
Координати:
Широта: 46.98285519440272 Довгота: 31.971820150980584
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 24 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 11:07 | |
| Рішення суду | 1 вер. 11:07 | |
| Рішення суду | 1 вер. 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 вер. 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 вер. 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 вер. 11:07 | |
| Проєкт акту/договору | 1 вер. 11:07 | |
| Протокол комітету кредиторів | 1 вер. 11:07 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег СергійовичВас може зацікавити
Продаж офісного комплексу площею 1974,3 кв.м. у центрі Івано-Франківська на вул. Галицькій, буд. 22, 22б, 22в.
51 154 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж комплексу будівель і споруд загальною площею 97 422,1 кв.м. що розташовані за адресою: м. Суми, вул. Івана Дзюби (до перейменування – вул. Комарова), 2а.
43 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлове приміщення - будівля громадського призначення за адресою: вулиця Центральна, 17, селище Баришівка, Броварський район, Київська область
18 513 011,56 грн без ПДВ
Дивитись