Нежиле вбудоване приміщення площею 63,1 кв.м. Загальна площа (кв.м): 63.1 . Адреса: Волинська обл., м. Нововолинськ, смт. Жовтневе (селище Благодатне) , вулиця Перемоги, будинок 23.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23.12.2025 р. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 21.08.2026 р. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380938882828, +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутства на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

2 991 200,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 17:10

до 20 вер. 20:00

Аукціон

з 21 вер. 12:40

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 17:10 – 20 вер. 20:00
Початок аукціону:
21 вер. 12:40
Дата публікації:
31 серп. 17:10
Період редагування:
31 серп. 17:10 – 15 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 17:10 – 20 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 17:10 – 20 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260831-86348
Гарантійний внесок:
299 120,00 грн
Номер лоту:
33546549-10-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
2 991 200,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
29 912,00 грн
Обмеження:
Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: договір оренди укладений з Товариством з обмеженою відповідальністю "Рентал Поінт" (код ЄДРПОУ 46109996) строком до 31.10.2028 року. Додаткова угода до наявного договору оренди містить положення про право орендодавця в односторонньому порядку розірвати цей Договір шляхом направленню орендарю письмового повідомлення про розірвання Договору у строк визначений даною додатковою угодою.
№ справи про банкрутство:
904/4790/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Чичвою Олегом Сергійовичем за телефоном +38 (093) 888 2828, +38 (093) 768 67 97.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт”
ЄДРПОУ:
33546549
Адреса:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14

Основний контакт

Ім'я:
Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежиле вбудоване приміщення площею 63,1 кв.м. Загальна площа (кв.м): 63.1 . Адреса: Волинська обл., м. Нововолинськ, смт. Жовтневе (селище Благодатне) , вулиця Перемоги, будинок 23. Нежитлове приміщення є вбудованим у житловий будинок. Земельна ділянка, на якій розташований будинок, перебуває у спільному користуванні співвласників багатоквартирного будинку. Окремий договір оренди земельної ділянки щодо об’єкта продажу не укладався.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

63,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 45490, Волинська область, Благодатне, вул. Перемоги, 23

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64773021
Дата реєстрації:
4 трав. 03:35
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
63.1
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Зазначено в технічному паспорті, який додано в документи до лоту.
Інформація про наявність інших зареєстрованих, крім боржника, мешканців (зокрема дітей), орендарів та інших користувачів приміщення:
Орендар - Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ "Рентал Поінт" (код ЄДРПОУ 46109996).
Координати:
Широта: 50.66120167651927 Довгота: 24.248044954458454

Розташування на мапі

Документи аукціону 21 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Ілюстрація 31 серп. 17:10
Рішення суду 31 серп. 17:10
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:10
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:10
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:10
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:10
Проєкт акту/договору 31 серп. 17:10
Протокол комітету кредиторів 31 серп. 17:10

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3162701497
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 49 А, офіс 65/2, кабінет 3
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
448
Дата видачі свідоцтва:
19 бер. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380938882828
Факс:
+380937686797
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович

Вас може зацікавити

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 869 630,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 438 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення. Загальна площа (кв.м): 446.5, Опис: Приміщення підвалу : кімн. 2-1 пл. 19,5 кв.м., кімн.2-2 пл. 64,7 кв.м.,кімн.2-3 пл. 8,9 кв.м., кімн. 2-4 пл. 9,1 кв.м., кімн.2-5 пл. 13,2 кв.м., кімн.2-6 пл. 16,2 кв.м., кімн.2-7 пл. 5,0 кв.м., кімн.2-8 пл. 13,3 кв.м. приміщення 1-го поверху : кімн. 2-9 пл. 19.5 кв.м., кімн.2-10 пл. 10,5 кв.м., кімн. 2-11 пл. 56,1 кв.м., 2-12 пл.5,5 кв.м., кімн. 2-13 пл. 3,4 кв.м., кімн.2-14 пл. 2,3 кв.м., кімн. 2-15 пл. 16,8 кв.м., кімн.2-16 пл. 12,2 кв.м., кімн. 2-17 пл. 10,9 кв.м., кімн.2-18 пл. 20,4 кв.м., кімн. 2-19 пл. 7,7 кв.м.; приміщення 2-го поверху : кімн. 2-20 пл. 19,4 кв.м., кімн.2-21 пл. 66,3 кв.м., кімн. 2-22 пл. 5,1 кв.м., кімн.2-23 пл. 14,8 кв.м., кімн. 2-24 пл. 1,7 кв.м., кімн. 2-25 пл. 3,5 кв.м., кімн. 2-26 пл. 16,8 кв.м., кімн. 2-27 пл. 18,3 кв.м., кімн. 2-28 пл. 8,0 кв.м., кімн. 2-29 пл. 10,1 кв.м., кімн. 2-30 пл. 17,3 кв.м.; ( Загальна площа - 446,5 кв.м. ). Адреса: Харківська обл., Красноградський район (Берестинський район), м. Красноград (м. Берестин), вулиця Полтавська, будинок 85.

Нежитлове приміщення. Загальна площа (кв.м): 446.5, Опис: Приміщення підвалу : кімн. 2-1 пл. 19,5 кв.м., кімн.2-2 пл. 64,7 кв.м.,кімн.2-3 пл. 8,9 кв.м., кімн. 2-4 пл. 9,1 кв.м., кімн.2-5 пл. 13,2 кв.м., кімн.2-6 пл. 16,2 кв.м., кімн.2-7 пл. 5,0 кв.м., кімн.2-8...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 220 000,00 грн без ПДВ

Дивитись