Нежитлові приміщення для забезпечення банківських функцій. Загальна площа (кв.м): 381.9. Відомості про складові частини об’єкта нерухомого майна огорожа, 1,2,3 вимощення І. Адреса: Херсонська обл., м. Херсон, вулиця Перекопська, будинок 156-а.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23 грудня 2025 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 21.08.2026. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

3 383 000,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 22:09

до 20 вер. 20:00

Аукціон

з 21 вер. 12:50

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 22:09 – 20 вер. 20:00
Початок аукціону:
21 вер. 12:50
Дата публікації:
31 серп. 22:09
Період редагування:
31 серп. 22:09 – 15 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 22:09 – 20 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 22:09 – 20 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260831-82787
Гарантійний внесок:
338 300,00 грн
Номер лоту:
33546549-15-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
3 383 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
33 830,00 грн
Обмеження:
За наслідками визнання боржника банкрутом, відповідно до положень статті 59 Кодексу України з процедур банкрутства, скасовуються арешти, накладені на майно боржника, визнаного банкрутом, а також інші обмеження щодо розпорядження його майном. Накладення нових арештів чи інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається. Крім того, згідно з частиною 8 статті 68 Кодексу України з процедур банкрутства, у разі якщо на майно банкрута до початку проведення аукціону накладено арешт або інші обмеження (крім обмежень, застосованих у межах кримінального провадження), такі арешти чи обмеження, за умови зазначення відповідної інформації в оголошенні про проведення аукціону, не є перешкодою для продажу майна банкрута на аукціоні. Зазначені обставини не можуть бути підставою для зупинення, скасування чи іншого переривання аукціону, визначення його переможця або укладення правочину з переможцем аукціону.
№ справи про банкрутство:
904/4790/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Чичвою Олегом Сергійовичем за телефоном +38 (093) 888 2828, +38 (093) 768 67 97.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт”
ЄДРПОУ:
33546549
Адреса:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, буд. 14

Основний контакт

Ім'я:
Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення для забезпечення банківських функцій. Загальна площа (кв.м): 381.9. Відомості про складові частини об’єкта нерухомого майна огорожа, 1,2,3 вимощення І. Адреса: Херсонська обл., м. Херсон, вулиця Перекопська, будинок 156-а.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

381,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, вулиця Перекопська, будинок 156-а.

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64641083
Дата реєстрації:
2 трав. 04:15
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
381.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
381.9
Рік будівництва:
2004
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Поверховість будинку:
1
Кількість кімнат або приміщень:
28
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Підсобні приміщення загальною площею 129,4 кв.м.
Координати:
Широта: 46.6619 Довгота: 32.6278

Розташування на мапі

Документи аукціону 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 31 серп. 22:09
Ілюстрація 31 серп. 22:09
Ілюстрація 31 серп. 22:09
Ілюстрація 31 серп. 22:09
Ілюстрація 31 серп. 22:09
Ілюстрація 31 серп. 22:09
Ілюстрація 31 серп. 22:09
Рішення суду 31 серп. 22:09
Рішення суду 31 серп. 22:09
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 22:09
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 22:09
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 22:09
Проєкт акту/договору 31 серп. 22:09
Протокол комітету кредиторів 31 серп. 22:09

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3162701497
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 49 А, офіс 65/2, кабінет 3
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
448
Дата видачі свідоцтва:
19 бер. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380938882828
Факс:
+380937686797
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович

Вас може зацікавити

Офісне приміщення загальною площею 305.0 кв.м., яке розташоване за адресою: Волинська обл., Горохівський р., м. Горохів, вулиця Шевченка, буд 41.

Офісне приміщення загальною площею 305.0 кв.м., яке розташоване за адресою: Волинська обл., Горохівський р., м. Горохів, вулиця Шевченка, буд 41.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380937686797 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 726 180,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 869 630,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 438 000,00 грн без ПДВ

Дивитись