Нежитлові приміщення, об'єкт житлової нерухомості. Загальна площа (кв.м): 219.6, Опис: Нежитлові приміщення: тамбур, І, пл. 2,8 кв.м, приміщення, ІІ, пл. 1,2 кв.м., приміщення , 1, пл. 50,9 кв.м., приміщення, 2, пл. 20,9 кв.м., приміщення, 3, пл. 10,3 кв.м., вбиральня, 5, пл. 1,3 кв.м., електрощитова, 6, пл. 5,7 кв.м., коридор, 7, пл. 2,1 кв.м., приміщення, 8, пл. 9,4 кв.м., приміщення, 9, пл. 15,2 кв.м., коридор, 10, пл. 10,2 кв.м., приміщення, 11, пл. 11,2 кв.м., тамбур, 12, пл. 4,1 кв.м., комора,13, пл. 2,5 кв.м., приміщення, 14, пл. 4,5 кв.м., коридор, 15, пл. 8,7 кв.м., приміщення, 16, пл. 4,5 кв.м., комора,17, пл. 2,6 кв.м., приміщення, 18, пл. 4,3 кв.м., приміщення, 19, пл. 28,2 кв.м., коридор, 20, пл. 17,7 кв.м., вбиральня, 4, пл. 1,3 кв.м. Адреса: Харківська обл., м. Ізюм, вулиця Соборна, будинок 16/2.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23.12.2025 р. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 21.08.2026 р. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380938882828, +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутства на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

3 191 000,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 17:18

до 20 вер. 20:00

Аукціон

з 21 вер. 11:10

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 17:18 – 20 вер. 20:00
Початок аукціону:
21 вер. 11:10
Дата публікації:
31 серп. 17:18
Період редагування:
31 серп. 17:18 – 15 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 17:18 – 20 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 17:18 – 20 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260831-78465
Гарантійний внесок:
319 100,00 грн
Номер лоту:
33546549-11-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
3 191 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
31 910,00 грн
Обмеження:
За наслідками визнання боржника банкрутом, відповідно до положень статті 59 Кодексу України з процедур банкрутства, скасовуються арешти, накладені на майно боржника, визнаного банкрутом, а також інші обмеження щодо розпорядження його майном. Накладення нових арештів чи інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
№ справи про банкрутство:
904/4790/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Чичвою Олегом Сергійовичем за телефоном +38 (093) 888 2828, +38 (093) 768 67 97.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт”
ЄДРПОУ:
33546549
Адреса:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14

Основний контакт

Ім'я:
Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення, об'єкт житлової нерухомості. Загальна площа (кв.м): 219.6, Опис: Нежитлові приміщення: тамбур, І, пл. 2,8 кв.м, приміщення, ІІ, пл. 1,2 кв.м., приміщення , 1, пл. 50,9 кв.м., приміщення, 2, пл. 20,9 кв.м., приміщення, 3, пл. 10,3 кв.м., вбиральня, 5, пл. 1,3 кв.м., електрощитова, 6, пл. 5,7 кв.м., коридор, 7, пл. 2,1 кв.м., приміщення, 8, пл. 9,4 кв.м., приміщення, 9, пл. 15,2 кв.м., коридор, 10, пл. 10,2 кв.м., приміщення, 11, пл. 11,2 кв.м., тамбур, 12, пл. 4,1 кв.м., комора,13, пл. 2,5 кв.м., приміщення, 14, пл. 4,5 кв.м., коридор, 15, пл. 8,7 кв.м., приміщення, 16, пл. 4,5 кв.м., комора,17, пл. 2,6 кв.м., приміщення, 18, пл. 4,3 кв.м., приміщення, 19, пл. 28,2 кв.м., коридор, 20, пл. 17,7 кв.м., вбиральня, 4, пл. 1,3 кв.м. Адреса: Харківська обл., м. Ізюм, вулиця Соборна, будинок 16/2. Нежитлове приміщення є вбудованим у житловий будинок. Земельна ділянка, на якій розташований будинок, перебуває у спільному користуванні співвласників багатоквартирного будинку. Окремий договір оренди земельної ділянки щодо об’єкта продажу не укладався. Об'єкт нерухомого майна зазнав пошкоджень внаслідок бойових дій.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

219,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 64309, Харківська область, Ізюм, вулиця Соборна, 16

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64599204
Дата реєстрації:
1 трав. 03:50
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
219.6
Координати:
Широта: 49.194178243471335 Довгота: 37.27561823604519

Розташування на мапі

Документи аукціону 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 31 серп. 17:18
Ілюстрація 31 серп. 17:18
Ілюстрація 31 серп. 17:18
Ілюстрація 31 серп. 17:18
Ілюстрація 31 серп. 17:18
Ілюстрація 31 серп. 17:18
Ілюстрація 31 серп. 17:18
Відеоматеріали 31 серп. 17:18
Рішення суду 31 серп. 17:18
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:18
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:18
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:18
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:18
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 17:18
Проєкт акту/договору 31 серп. 17:18
Протокол комітету кредиторів 31 серп. 17:18

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3162701497
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 49 А, офіс 65/2, кабінет 3
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
448
Дата видачі свідоцтва:
19 бер. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380938882828
Факс:
+380937686797
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович

Вас може зацікавити

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 869 630,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 438 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення. Загальна площа (кв.м): 446.5, Опис: Приміщення підвалу : кімн. 2-1 пл. 19,5 кв.м., кімн.2-2 пл. 64,7 кв.м.,кімн.2-3 пл. 8,9 кв.м., кімн. 2-4 пл. 9,1 кв.м., кімн.2-5 пл. 13,2 кв.м., кімн.2-6 пл. 16,2 кв.м., кімн.2-7 пл. 5,0 кв.м., кімн.2-8 пл. 13,3 кв.м. приміщення 1-го поверху : кімн. 2-9 пл. 19.5 кв.м., кімн.2-10 пл. 10,5 кв.м., кімн. 2-11 пл. 56,1 кв.м., 2-12 пл.5,5 кв.м., кімн. 2-13 пл. 3,4 кв.м., кімн.2-14 пл. 2,3 кв.м., кімн. 2-15 пл. 16,8 кв.м., кімн.2-16 пл. 12,2 кв.м., кімн. 2-17 пл. 10,9 кв.м., кімн.2-18 пл. 20,4 кв.м., кімн. 2-19 пл. 7,7 кв.м.; приміщення 2-го поверху : кімн. 2-20 пл. 19,4 кв.м., кімн.2-21 пл. 66,3 кв.м., кімн. 2-22 пл. 5,1 кв.м., кімн.2-23 пл. 14,8 кв.м., кімн. 2-24 пл. 1,7 кв.м., кімн. 2-25 пл. 3,5 кв.м., кімн. 2-26 пл. 16,8 кв.м., кімн. 2-27 пл. 18,3 кв.м., кімн. 2-28 пл. 8,0 кв.м., кімн. 2-29 пл. 10,1 кв.м., кімн. 2-30 пл. 17,3 кв.м.; ( Загальна площа - 446,5 кв.м. ). Адреса: Харківська обл., Красноградський район (Берестинський район), м. Красноград (м. Берестин), вулиця Полтавська, будинок 85.

Нежитлове приміщення. Загальна площа (кв.м): 446.5, Опис: Приміщення підвалу : кімн. 2-1 пл. 19,5 кв.м., кімн.2-2 пл. 64,7 кв.м.,кімн.2-3 пл. 8,9 кв.м., кімн. 2-4 пл. 9,1 кв.м., кімн.2-5 пл. 13,2 кв.м., кімн.2-6 пл. 16,2 кв.м., кімн.2-7 пл. 5,0 кв.м., кімн.2-8...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 220 000,00 грн без ПДВ

Дивитись