Аукціон з продажу майна банкрута - Дочірнє підприємства «Житомирський облавтодор» Відкритого акціонерного товариство «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», 10003 м. Житомир, вул. Перемоги, 75, в межах справи № 906/1318/19. Піскорозкидач –С ЗІЛ 431410, державний номер АМ5878АС, 1989 року випуску. Адреса розташування: Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Дениші, ДРП-3.

Аукціон з продажу майна банкрута у справі № 906/1318/19, яка відкрита ухвалою господарського суду Житомирської області від «05» березня 2020 року стосовно боржника - Дочірнє підприємства «Житомирський облавтодор» Відкритого акціонерного товариство «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», 10003 м. Житомир, вул. Перемоги, 75, код ЄРДПОУ 32008278. Відомості про замовника аукціону: Арбітражний керуючий Борейко Андрій Михайлович. Свідоцтво Міністерства юстиції України №1261 від 10.07.2013р. Юридична адреса: 12441, Житомирська обл., Новогуйвинська селищна рада, ст. Заводське, буд. 313-А. Телефон: (066) 3625859, (093) 0380679; електронна пошта: [email protected]. Який діє на підставі ухвали Господарського суду Житомирської області від «16» червня 2026 року по справі № 906/1318/19. Піскорозкидач –С ЗІЛ 431410, державний номер АМ5878АС, 1989 року випуску. Адреса розташування: Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Дениші, ДРП-3.

Початкова ціна

40 366,00 грн

з ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 14:14

до 20 вер. 20:00

Аукціон

з 21 вер. 12:05

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 14:14 – 20 вер. 20:00
Початок аукціону:
21 вер. 12:05
Дата публікації:
31 серп. 14:14
Період редагування:
31 серп. 14:14 – 15 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 14:14 – 20 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 14:14 – 20 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260831-60549
Гарантійний внесок:
4 036,60 грн
Номер лоту:
008
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
40 366,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Так
Мінімальний крок аукціону:
403,66 грн
№ справи про банкрутство:
906/1318/19
Найменування господарського суду:
Господарський суд Житомирської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном по лоту та його якісними характеристиками, а також іншими відомостями можливо за його місцезнаходженням за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Дениші, ДРП-3 філії «Зарічанська ДЕД». Час ознайомлення: в робочі дні з 09 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин за попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Борейко Андрій Михайлович тел. (066) 3625859, (093) 0380679.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства, Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого Постановою КМУ від 2 жовтня 2019 р. № 865 зі змінами та доповненнями.
Додаткова інформація:
Всі витрати та ризики щодо проведення в порядку, передбаченому законодавством державної реєстрації права власності або іншого майнового права на придбане рухоме майно в повному обсязі покладаються на переможця аукціону/покупця. Покупцями можуть бути: громадяни України, іноземні громадяни; юридичні особи, зареєстровані на території України, крім передбачених нижче та які не можуть бути покупцями; юридичні особи інших держав, крім тих, що передбачені нижче. Не можуть бути Покупцями: 1) покупці, які зареєстровані в офшорних зонах (згідно з переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України) з непрозорою структурою власності (бенефіціарні власники яких не розкриті на 100 відсотків), а також покупці, які походять з держави-агресора (згідно з підпунктами 2, 3 та 4 цього пункту); 2) держава, визнана Верховною Радою України державою-агресором, а також юридичні особи, в яких така держава має участь, і особи, які перебувають під контролем таких юридичних осіб; 3) юридичні особи, бенефіціарні власники 10 і більше відсотків акцій (часток) яких є резидентом держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором. Зазначене положення не застосовується до юридичних осіб, акції яких допущені до торгівлі іноземними фондовими біржами за переліком Кабінету Міністрів України, крім юридичних осіб, які є резидентами держави-агресора; 4) фізичні особи - громадяни та/або резиденти держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором; 5) юридичні особи, зареєстровані згідно із законодавством держав, включених FAТF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, а також юридичні особи, 50 і більше відсотків статутного капіталу яких належать прямо або опосередковано таким особам; 6) юридичні особи, інформація про бенефіціарних власників яких не розкрита в порушення вимог Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»; 7) фізичні та юридичні особи, стосовно яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції», а також пов’язані з ними особи; 8) особи, включені до Реєстру осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів), відповідно до Закону України «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)». 9) юридичні та фізичні особи, які мають прострочену заборгованість перед ДП «Житомирський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Умови дискваліфікації учасників аукціону: - не відповідає вимогам до покупця, що передбачені частиною першою та пунктами 5-11 і 14 частини другої статті 8 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”; - має непогашену заборгованість перед дочірніми підприємствами з оренди (найму) або за придбання будь-якого майна у дочірніх підприємств чи наданими ними послугами; - не подав документи або відомості, обов’язкове подання яких передбачено цим Порядком; - подав неправдиві відомості про себе; - набув статусу переможця попереднього електронного аукціону з продажу того ж майна, але не підписав протокол про результати електронного аукціону чи договір за результатами такого попереднього електронного аукціону, не здійснив оплату за лот у повному обсязі в попередньому електронному аукціоні з продажу або оренди того ж лота.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА"ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:
32008278
Адреса:
Україна, 10003, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 75

Основний контакт

Ім'я:
Борейко Андрій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380663625859

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Піскорозкидач –С ЗІЛ 431410, державний номер АМ5878АС, 1989 року випуску. Адреса розташування: Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Дениші, ДРП-3.

Код CAV: 34921000-9 Дорожньо-експлуатаційне обладнання
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 12422, Житомирська область, ДЕНИШІ, 12422, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Дениші, ДРП-3.

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ЗИЛ
Модель транспортного засобу:
431410
Рік випуску:
1989
Об'єм двигуна, см³:
6000.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Зелений
Пробіг, км:
314345.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
шасі 2847538
Комплектація:
-
Технічний стан:
Не задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Рама,кузов,кабіна не непридатні - корозія та деформація металу. Двигун,коробка передач в робочому стані, підлягають капітальному ремоту. Задній міст,редуктор заднього моста,передній міст і рульове управління,механізми рульового управління – не придатні та не підлягають ремонту. На основному засобі відсутні -АКБ,колісні диски,не використовується у господарській діяльності з 2013 року.
Координати:
Широта: 50.20184649999999 Довгота: 28.3782512 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи аукціону 21 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Ілюстрація 31 серп. 14:14
Рішення суду 31 серп. 14:14
Рішення суду 31 серп. 14:14
Рішення суду 31 серп. 14:14
Проєкт акту/договору 31 серп. 14:14
Протокол комітету кредиторів 31 серп. 14:14
Кваліфікаційні вимоги 31 серп. 14:14
Кваліфікаційні вимоги 31 серп. 14:14
Кваліфікаційні вимоги 31 серп. 14:14

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2537203031
Адреса:
Україна, 12441, Житомирська область, Житомирський р-н, Новогуйвинська селищна рада, ст. Заводське, буд. 313-А
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
Свідоцтво Міністерства юстиції України №1261
Дата видачі свідоцтва:
10 лип. 2013 12:00

Основний контакт

Ім'я:
Борейко Андрій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380663625859

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Борейко Андрій Михайлович

Вас може зацікавити

Ім'я:
Борейко Андрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380663625859 ІПН/РНОКПП:
2537203031
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

47 094,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Борейко Андрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380663625859 ІПН/РНОКПП:
2537203031
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

53 821,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Борейко Андрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380663625859 ІПН/РНОКПП:
2537203031
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

31 396,00 грн з ПДВ

Дивитись