Нежитлові будівлі. 26/100 частин нежитлової будівлі, загальною площею (кв.м): 736. Адреса: Одеська обл., Кілійський р., м. Кілія, вулиця Леніна (вулиця Миру), будинок 41 / вулиця Дунайська, будинок 26. Відомості про складові частини об’єкта нерухомого
майна будівля, А Загальна площа (кв.м): 390.7 адмінбудівля, Б Загальна площа (кв.м): 345.3 гараж, В гараж, Г убиральня, Д навіс, Е навіс, Ж надвірні споруди, 1-6.
Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23 грудня 2025 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 21.08.2026 р . Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутсва на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.
2 869 630,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійовичз 31 серп. 18:38
до 20 вер. 20:00
з 21 вер. 12:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові будівлі. 26\100 частин нежитлової будівлі, загальною площею (кв.м): 736, що становить (кв.м): 191,36. Адреса: Одеська обл., Кілійський р., м. Кілія, вулиця Леніна (вулиця Миру), будинок 41 / вулиця Дунайська, будинок 26. Відомості про складові частини об’єкта нерухомого майна будівля, А Загальна площа (кв.м): 390.7 адмінбудівля, Б Загальна площа (кв.м): 345.3 гараж, В гараж, Г убиральня, Д навіс, Е навіс, Ж надвірні споруди, 1-6.
Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 191,36 метри квадратні |
Адреса: Україна, 68303, Одеська область, Кілія, вулиця Леніна (вулиця Миру), будинок 41 / вулиця Дунайська, будинок 26 |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64777187
Дата реєстрації:
15 трав. 04:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
191.36
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Допоміжні приміщення: коридор 11.7 кв. м., туалет 1.7 кв. м., котельня 7.0 кв. м., гараж 26.3 кв.м.
Координати:
Широта: 45.4554 Довгота: 29.2667
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 15 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 31 серп. 18:38 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 18:38 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 18:38 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 18:38 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 18:38 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 18:38 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 18:38 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 18:38 | |
| Рішення суду | 31 серп. 18:38 | |
| Рішення суду | 31 серп. 18:38 | |
| Протокол комітету кредиторів | 31 серп. 18:38 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 31 серп. 18:38 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 31 серп. 18:38 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 31 серп. 18:38 | |
| Проєкт акту/договору | 31 серп. 18:38 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег СергійовичВас може зацікавити
Адміністративно - торгівельна будівля. Загальна площа (кв.м): 465.8, матеріали стін: черепашник обкладений цеглою, Опис: А-1 адміністративно - торгівельна будівля з мансардою МС-1. Земельна ділянка, кадастровий номер 1224255100:04:001:0256. Площа (га): 0.089. Цільове призначення: для комерційного використання. Адреса: Дніпропетровська обл., Покровський район (Синельниківський район), селище Покровське, вулиця 40 років Жовтня (вулиця Центральна), будинок 44.
2 438 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлове приміщення. Загальна площа (кв.м): 446.5, Опис: Приміщення підвалу : кімн. 2-1 пл. 19,5 кв.м., кімн.2-2 пл. 64,7 кв.м.,кімн.2-3 пл. 8,9 кв.м., кімн. 2-4 пл. 9,1 кв.м., кімн.2-5 пл. 13,2 кв.м., кімн.2-6 пл. 16,2 кв.м., кімн.2-7 пл. 5,0 кв.м., кімн.2-8 пл. 13,3 кв.м. приміщення 1-го поверху : кімн. 2-9 пл. 19.5 кв.м., кімн.2-10 пл. 10,5 кв.м., кімн. 2-11 пл. 56,1 кв.м., 2-12 пл.5,5 кв.м., кімн. 2-13 пл. 3,4 кв.м., кімн.2-14 пл. 2,3 кв.м., кімн. 2-15 пл. 16,8 кв.м., кімн.2-16 пл. 12,2 кв.м., кімн. 2-17 пл. 10,9 кв.м., кімн.2-18 пл. 20,4 кв.м., кімн. 2-19 пл. 7,7 кв.м.; приміщення 2-го поверху : кімн. 2-20 пл. 19,4 кв.м., кімн.2-21 пл. 66,3 кв.м., кімн. 2-22 пл. 5,1 кв.м., кімн.2-23 пл. 14,8 кв.м., кімн. 2-24 пл. 1,7 кв.м., кімн. 2-25 пл. 3,5 кв.м., кімн. 2-26 пл. 16,8 кв.м., кімн. 2-27 пл. 18,3 кв.м., кімн. 2-28 пл. 8,0 кв.м., кімн. 2-29 пл. 10,1 кв.м., кімн. 2-30 пл. 17,3 кв.м.; ( Загальна площа - 446,5 кв.м. ). Адреса: Харківська обл., Красноградський район (Берестинський район), м. Красноград (м. Берестин), вулиця Полтавська, будинок 85.
3 220 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення, об'єкт житлової нерухомості. Загальна площа (кв.м): 219.6, Опис: Нежитлові приміщення: тамбур, І, пл. 2,8 кв.м, приміщення, ІІ, пл. 1,2 кв.м., приміщення , 1, пл. 50,9 кв.м., приміщення, 2, пл. 20,9 кв.м., приміщення, 3, пл. 10,3 кв.м., вбиральня, 5, пл. 1,3 кв.м., електрощитова, 6, пл. 5,7 кв.м., коридор, 7, пл. 2,1 кв.м., приміщення, 8, пл. 9,4 кв.м., приміщення, 9, пл. 15,2 кв.м., коридор, 10, пл. 10,2 кв.м., приміщення, 11, пл. 11,2 кв.м., тамбур, 12, пл. 4,1 кв.м., комора,13, пл. 2,5 кв.м., приміщення, 14, пл. 4,5 кв.м., коридор, 15, пл. 8,7 кв.м., приміщення, 16, пл. 4,5 кв.м., комора,17, пл. 2,6 кв.м., приміщення, 18, пл. 4,3 кв.м., приміщення, 19, пл. 28,2 кв.м., коридор, 20, пл. 17,7 кв.м., вбиральня, 4, пл. 1,3 кв.м. Адреса: Харківська обл., м. Ізюм, вулиця Соборна, будинок 16/2.
3 191 000,00 грн без ПДВ
Дивитись