Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)

Реалізація здійснюється в межах справи №922/3282/24 про банкрутство ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227. Ухвалою Господарського суду Харківської області від 05.02.2026р. по справі №922/3282/24 затверджено план санації Товариства з обмеженою відповідальністю «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227, адреса: вул. Іванівська, буд.1, оф.402, м. Харків, 61058, та введено процедуру санації боржника строком 36 місяців і 20 днів до 25.02.2029р. Керуючим санацією Товариства з обмеженою відповідальністю «КАІС АГРО» призначено арбітражного керуючого Панасюка І.В. (свід.№593 від 21.03.2013р.), адреса: 61057, м. Харків, вул. Григорія Сковороди, б. 21/23. Відповідно до затвердженого плану санації Товариства з обмеженою відповідальністю «КАІС АГРО» керуючий санацією має провести ліквідацію дебіторської заборгованості контрагента SPIKE TRADE AG (Швейцарія), що складає 944 851 швейцарських франків шляхом її продажу відповідно до статті 56 Кодексу України з процедур банкрутства. Згода на продаж дебіторської заборгованості банкрута та визначення умов продажу надано рішенням комітету кредиторів, що оформлене протоколом б/н від 20.04.2026. Проводиться перший аукціон з продажу дебіторської заборгованості, до складу якої входить: Заборгованість за контрактом № Р200120-FС-4 від 20.01.2020р. Заборгованість за контрактом № Р200219-FC-6 від 19.02.2020р. Заборгованість за контрактом № Р200304-FС-3 від 04.03.2020р. Заборгованість за контрактом № Р200402-FC-1 від 02.04.2020р. Всього заборгованість за всіма контрактами складає 944 851 швейцарських франків, що за курсом НБУ на 20.04.2026 складає 52 994 613,91 грн. Дебіторська заборгованість реалізується одним лотом. Поділ лота та окремий продаж його складових не передбачаються. Адреса для листування: 61057, м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 21/23.Контактний телефон: (050) 4020310 E-mail: [email protected]

Початкова ціна

52 994 613,91 грн

з ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 серп. 19:21

до 7 вер. 20:00

Аукціон

з 8 вер. 12:15

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
31 серп. 19:21 – 7 вер. 20:00
Початок аукціону:
8 вер. 12:15
Дата публікації:
31 серп. 19:21
Період редагування:
31 серп. 19:21 – 2 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 19:21 – 7 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 19:21 – 7 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260831-54714
Гарантійний внесок:
5 299 461,39 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
52 994 613,91 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1,00 грн
№ справи про банкрутство:
922/3282/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд Харківської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з оригіналами документів можна в офісі ТОВ «КАІС АГРО» за адресою: вул. Іванівська, буд.1, оф.402, м. Харків, 61058 в робочі дні за попередньою домовленістю з керуючим санацією ТОВ «КАІС АГРО» Панасюком І.В. по тел. 050-402-03-10.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ст. 85, 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства, переможець аукціону зобов’язаний сплатити запропоновану ним ціну (з урахуванням різниці між розміром сплаченого гарантійного внеску і розміром винагороди оператора авторизованого електронного майданчика) на рахунок боржника протягом 10 робочих днів з дня оприлюднення в електронній торговій системі інформації про результати аукціону. Придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Акт про придбання майна на аукціоні складається у простій письмовій формі та не потребує нотаріального посвідчення. Такий акт підписується замовником аукціону та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни.
Додаткова інформація:
Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, повний перелік, характеристики майна, а також додаткові відомості про аукціон наведено у розділі – Всі документи та пов'язані додатки.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «КАІС АГРО»
ЄДРПОУ:
35071227
Адреса:
Україна, 61058, Харківська область, Харків, 61058, Україна, Харківська область, Харків, вул. Іванівська, буд.1, оф.402, КОАТУУ: 6300000000, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ХАРКІВ

Основний контакт

Ім'я:
Панасюк Іван Вікторович
E-mail:
Телефон:
+380504020310

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія) до складу якої входить: Заборгованість за контрактом № Р200120-FС-4 від 20.01.2020р. Заборгованість за контрактом № Р200219-FC-6 від 19.02.2020р. Заборгованість за контрактом № Р200304-FС-3 від 04.03.2020р. Заборгованість за контрактом № Р200402-FC-1 від 02.04.2020р. Всього заборгованість за всіма контрактами складає 944 851 швейцарських франків, що за курсом НБУ на 20.04.2026 складає 52 994 613,91 грн.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, вул. Іванівська, буд.1, оф.402

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 31 серп. 19:21
Протокол комітету кредиторів 31 серп. 19:21
Протокол комітету кредиторів 31 серп. 19:21
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 19:21
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 19:21
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 19:21
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 19:21
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 19:21
Проєкт акту/договору 31 серп. 19:21

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2377811318
Адреса:
Україна, 61057, Харківська область, місто Харків, вул.Григорія Сковороди, 21/23
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
593
Дата видачі свідоцтва:
21 бер. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Панасюк Іван Вікторович
E-mail:
Телефон:
+380504020310

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Панасюк Іван Вікторович

Вас може зацікавити

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬБІЛЕНД ІНВЕСТ», місцезнаходження: 49000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Мандриківська, будинок 47 офіс 506, код ЄДРПОУ 40528235

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬБІЛЕНД ІНВЕСТ», місцезнаходження: 49000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Мандриківська, будинок 47 офіс 506, код ЄДРПОУ 40528235
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

35 597 745,60 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЛАЙТТЕХ», місцезнаходження: 69001, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Перемоги, будинок 4, код ЄДРПОУ 43986606.

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЛАЙТТЕХ», місцезнаходження: 69001, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Перемоги, будинок 4, код ЄДРПОУ 43986606.
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

86 669 937,14 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАЛАГА ТРЕЙД», місцезнаходження: 03040, Україна, місто Київ, проспект Голосіївський, будинок 70 офіс 507, код ЄДРПОУ 44712820

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАЛАГА ТРЕЙД», місцезнаходження: 03040, Україна, місто Київ, проспект Голосіївський, будинок 70 офіс 507, код ЄДРПОУ 44712820
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

41 339 854,40 грн з ПДВ

Дивитись