Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN
Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 912/291/24 перебуває в провадженні Господарського суду Кіровоградської області
- Відомості про продавця майна (боржника): ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), місцезнаходження: 25006, Україна, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, вулиця Набережна, будинок 13;
- Відомості про замовника аукціону: Арбітражний керуючий Христенко Вадим Васильович, що діє на підставі свідоцтва на право здійснення діяльності арбітражного
керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1538 видане Міністерством юстиції України 17 липня 2013 року та згідно Постанови Господарського суду Кіровоградської області від 19.06.2024 р. у справі № 912/291/24. Адреса офісу арбітражного керуючого: вул. В. Пермська,21, м. Кропивницький, 25006.
- Інформація про майно: (лот № 21): рухоме майно ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: автомобіль -марка RENAULT, модель LOGAN, тип загальний легковий седан – В, номер шасі VF14SRAW45366830, рік випуску 2014, об’єм двигуна 1461, вид пального дизельне паливо, колір синій , місце розташування майна: Господарський відділ, м. Кропивницький, вул. Районна, 1.
- Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: відсутні;
- Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном відсутні. Права третіх осіб на майно відсутні;
- Порядок ознайомлення з майном: за попередньою домовленістю за телефоном +380504870976, Христенко Вадим Васильович;
- Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону
120 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Христенко Вадим Васильовичз 31 серп. 20:06
до 15 вер. 20:00
з 16 вер. 12:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 10 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Рухоме майно ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: Автомобіль (ДНЗ ВА1326ВЕ) - марка RENAULT, модель LOGAN, тип загальний легковий седан – В, номер шасі VF14SRAW45366830, рік випуску 2014, об’єм двигуна 1461, вид пального дизельне паливо, колір синій, пробіг 517479 км, потребують ремонту двигун, ходова частина та гальмівна система, лакофарбове покриття та фарбовані елементи потребують фарбування, гідропідсилювач, АКБ та шини потребують заміни, запліснявілий салон, кондиціонер в неробочому стані.
Код CAV: 34111000-8 Легкові автомобілі типів «універсал» та «седан»
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 25000, Кіровоградська область, КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КРОПИВНИЦЬКИЙ, 1, Кропивницький, Кіровоградська міськрада |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
RENAULT
Модель транспортного засобу:
LOGAN
Рік випуску:
2014
Об'єм двигуна, см³:
1461.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Синій
Пробіг, км:
517479.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VF14SRAW450366830
Технічний стан:
не задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
несправні двигун та ходова частина, зношені шини, акумулятор не робочий та інше.
Координати:
Широта: 48.5245358 Довгота: 32.2059071 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 18 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 31 серп. 20:06 | |
| Рішення суду | 31 серп. 20:06 | |
| Паспорт торгів | 31 серп. 20:06 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 31 серп. 20:06 | |
| Проєкт акту/договору | 31 серп. 20:06 | |
| Протокол комітету кредиторів | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 | |
| Ілюстрація | 31 серп. 20:06 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Христенко Вадим ВасильовичВас може зацікавити
Другий митний аукціон з продажу лоту "Легковий автомобіль марки «OPEL ASTRA», 2003 року випуску в кількості 1 шт. Робочий об’єм двигуна - 2198 см3, тип – бензин.".
150 389,84 грн без ПДВ
ДивитисьВідчуження автомобіля Chevrolet Lacetti, 2004 року випуску, державний реєстраційний номер СВ0127АА, номер кузова (шасі) KL1NF196E4K055505.
80 012,92 грн без ПДВ
Дивитись