Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства Приватної фірми «Інтервал» код ЄДРПОУ 21431690, порушений Господарським судом Чернівецької області, справа №926/767-б/15

Ліквідатор Приватної фірми «Інтервал» Гусар Іван Олексійович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №143 від 15.04.2013) який діє на підставі ухвали Господарського суду Чернівецької області від 19.02.2020 у справі №926/767-б/15, оголошує про проведення аукціону, з продажу рухомого майна –відеоекран LED, стан: не працює, що належить ПФ «Інтервал» на підставі рішення Господарського суду Чернівецької області від 11 січня 2024 року у справі №926/767-б/15, яке набрало законної сили 06 лютого 2024 року.

Початкова ціна

39 860,80 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 26 серп. 09:05

до 6 вер. 20:00

Аукціон

з 7 вер. 12:25

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
26 серп. 09:05 – 6 вер. 20:00
Початок аукціону:
7 вер. 12:25
Дата публікації:
26 серп. 09:05
Період редагування:
26 серп. 09:05 – 1 вер. 18:00
Період питань:
26 серп. 09:05 – 6 вер. 18:00
Період відповідей:
26 серп. 09:05 – 6 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260826-79589
Гарантійний внесок:
3 986,08 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
49 826,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
21431690-1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
39 860,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
398,61 грн
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
926/767-б/15
Найменування господарського суду:
господарський суд Чернівецької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з майном, що продається, можливо за адресою: м. Чернівці, вул. Комунальників,12, за попередньою домовленістю з ліквідатором в робочі дні з 09.00 до 18.00, тел.: +380672311521, E-mail: [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора та виконує інші дії відповідно до вимог, які визначені Порядком організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Приватна фірма «Інтервал»
ЄДРПОУ:
21431690
Адреса:
Україна, 58003, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Яремчука, будинок 4, КОАТУУ: 7300000000, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЧЕРНІВЦІ

Основний контакт

Ім'я:
Гусар Іван Олексійович
E-mail:
Телефон:
0672311521

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

рухоме майно –відеоекран LED, стан: не працює, що належить ПФ «Інтервал» на підставі рішення Господарського суду Чернівецької області від 11 січня 2024 року у справі №926/767-б/15, яке набрало законної сили 06 лютого 2024 року.

Код CAV: 32351200-0 Екрани
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 58023, Чернівецька область, місто Чернівці, вул. Комунальників,12

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 26 серп. 09:05
Рішення суду 26 серп. 09:05
Проєкт акту/договору 26 серп. 09:05
Ілюстрація 26 серп. 09:05
Ілюстрація 26 серп. 09:05
Ілюстрація 26 серп. 09:05
Ілюстрація 26 серп. 09:05
Ілюстрація 26 серп. 09:05
Ілюстрація 26 серп. 09:05
Ілюстрація 26 серп. 09:05
Ілюстрація 26 серп. 09:05
Ілюстрація 26 серп. 09:05

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2771607693
Адреса:
Україна, 03035, Київ, м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, буд.40, офіс 1005
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
143
Дата видачі свідоцтва:
15 квіт. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Гусар Іван Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380672311521

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гусар Іван Олексійович