Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24

Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме: Портфель прав вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, до складу якого входять забезпечені та незабезпечені кредити, набуті на підставі договорів відступлення права вимоги. Актив включає права вимоги за кредитними договорами. Суттєва частина кредитного портфеля сформована за кредитними договорами, місцезнаходження позичальників та/або предметів забезпечення за якими є тимчасово окупована територія України, в тому числі, окремі райони Донецької обл., Луганської обл., Запорізької обл., Херсонської обл. та Автономної Республіки Крим. Продаж здійснюється без передачі покупцю оригіналів та копій кредитних справ. Інформація про кредитні договори боржників та договори забезпечення наявна частково. Сума заборгованості – 854 887 480,47 грн.

Початкова ціна

45 000 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 серп. 19:05

до 31 серп. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
11 серп. 19:05 – 31 серп. 20:00
Початок аукціону:
1 вер. 11:10
Дата публікації:
11 серп. 19:05
Період редагування:
11 серп. 19:05 – 26 серп. 18:00
Період питань:
11 серп. 19:05 – 31 серп. 18:00
Період відповідей:
11 серп. 19:05 – 31 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260811-98798
Гарантійний внесок:
4 500 000,00 грн
Номер лоту:
41264766-46
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
45 000 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
450 000,00 грн
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
910/3027/24
Найменування господарського суду:
господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися із матеріалами, що мають відношення до предмету аукціону та/або отримати додаткову інформацію можливо шляхом звернення до ліквідатора ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста» арбітражного керуючого Лозовського Володимира Миколайовича за попередньою домовленістю (в робочі дні з 09.00 до 18.00) тел.: +380999038996, E-mail: [email protected] та підписати договір ПРО ВЗАЄМНИЙ ЗАХИСТ КОНФІДЕНЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, зразок якого додається.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок оформлення участі в аукціоні: для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора та виконує інші дії відповідно до вимог, які визначені Порядком організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста»
ЄДРПОУ:
41264766
Адреса:
Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103

Основний контакт

Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380999038996

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Портфель прав вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, до складу якого входять забезпечені та незабезпечені кредити, набуті на підставі договорів відступлення права вимоги. Актив включає права вимоги за кредитними договорами. Суттєва частина кредитного портфеля сформована за кредитними договорами, місцезнаходження позичальників та/або предметів забезпечення за якими є тимчасово окупована територія України, в тому числі, окремі райони Донецької обл., Луганської обл., Запорізької обл., Херсонської обл. та Автономної Республіки Крим. Продаж здійснюється без передачі покупцю оригіналів та копій кредитних справ. Інформація про кредитні договори боржників та договори забезпечення наявна частково. Сума заборгованості – 854 887 480,47 грн.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103

Обмежене в обороті майно:
Ні
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 11 серп. 19:05
Протокол комітету кредиторів 11 серп. 19:05
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 19:05
Копії документів та матеріалів на лот 11 серп. 19:05
Проєкт акту/договору 11 серп. 19:05

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2983817897
Адреса:
Україна, 03134, Київ, Київ, м. Київ, вул. Симиренка, буд. 27, оф. 12
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
2057
Дата видачі свідоцтва:
6 січ. 2022 09:00

Основний контакт

Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380999038996

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24
Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380999038996 ІПН/РНОКПП (ФОП):
2983817897
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

36 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.
Ім'я:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0972920489 ІПН/РНОКПП:
2779015812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 596 812,90 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)
Ім'я:
Панасюк Іван Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504020310 ІПН/РНОКПП:
2377811318
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

52 994 613,91 грн з ПДВ

Дивитись