Продаж земельної ділянки, загальною площею 0,11 га, кадастровий номер 5624683000:02:013:0011, розташована за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с. Городище, призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських
будівель і споруд
Перший аукціон без можливості зниження початкової ціни з продажу земельної ділянки з кадастовим номером 5624683000:02:013:0011, у справі про неплатоспроможність № 918/1106/25, Господарський суд Рівненської області
До реалізації запропоноване наступне майно банкрута: Лот № 1: Земельна ділянка, загальною площею 0,11 га, кадастровий номер 5624683000:02:013:0011, розташована за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с. Городище, призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд
Земельна ділянка незабудована та розташована у периферійній частині населеного пункта. Заїзд наявний. Інженерні комунікації відсутні.
Вид аукціону: перший аукціон без можливості зниження початкової ціни
Відомості про замовника аукціону: Керуючий реалізацією майна Підлісного О.С., арбітражний керуючий Беляновський Роман Юрійович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1874, видане Міністерством юстиції України 09.01.2019), який діє на підставі постанови Господарського суду Рівненської області від 07.04.2026 у справі № 918/1106/25; місцезнаходження офісу: м. Рівне, вул. Казимира Любомирського, буд. 7; засоби зв’язку: 067-100-88-12, e-mail: [email protected].
Відомості про продавця майна: Підлісний Олександр Сергійович, РНОКПП 2946410395, адреса реєстрації місця проживання: 35336, Рівненська область, Рівненський район, с. Верхівськ, вул. Млинівська, буд. 37.
Документи, які підтверджують погодження умов продажу: протокол від 14.07.2026 засідання зборів кредиторів Підлісного О.С.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: у керуючого реалізацією майна Беляновського Романа Юрійовича; місцезнаходження офісу: м. Рівне, вул. Казимира Любомирського, буд. 7; засоби зв’язку: 067-100-88-12, e-mail: [email protected].
Передача майна переможцю здійснюється після сплати його повної вартості та підписання акту приймання-передачі.
Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ.
Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865.
211 706,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Беляновський Роман Юрійовичз 10 серп. 16:54
до 24 серп. 20:00
з 25 серп. 11:50
до 25 серп. 12:37
з 25 серп. 12:37
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка Кадастровий номер 5624683000:02:013:0011 Площа - 0,11 га Категорія земель - Землі житлової та громадської забудови Вид цільового призначення - 02.01. Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Земельна ділянка незабудована та розташована у периферійній частині населеного пункту. Заїзд наявний. На земельній ділянці відсутні комунікації
Код CAV: 06111000-3 Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва)
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,11 гектар |
Адреса: Україна, 35341, Рівненська область, Городище, Городище |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Площа ділянки, га:
0.11
Кадастровий номер:
5624683000:02:013:0011
Тип власності:
Приватна
Поточне використання земельної ділянки:
Не використовується
Цільове призначення земельної ділянки:
Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Координати:
Широта: 50.616383666859555 Довгота: 26.34726480123696
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 10 серп. 16:54 | |
| Ілюстрація | 10 серп. 16:54 | |
| Ілюстрація | 10 серп. 16:54 | |
| Ілюстрація | 10 серп. 16:54 | |
| Ілюстрація | 10 серп. 16:54 | |
| Ілюстрація | 10 серп. 16:54 | |
| Рішення суду | 10 серп. 16:54 | |
| Протокол комітету кредиторів | 10 серп. 16:54 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 серп. 16:54 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 серп. 16:54 | |
| Проєкт акту/договору | 10 серп. 16:54 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 4 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Осійчук іван Іванович
ІПН/РНОКПП:
3403805315
|
Пропозиція: 341 000,00 грн |
Статус: Очікується оплата |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
25 серп. 12:37 – 2 вер. 12:37
Період оплати:
25 серп. 12:37
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Устюгов Євгеній Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
3460605814
|
Пропозиція: 340 000,00 грн |
Статус: Очікується рішення |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Документи, що подані з пропозицією 8 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Підлісна Тетяна Сергіївна
ІПН/РНОКПП:
3093417248
|
Пропозиція: 260 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Буян Роман Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
3407506573
|
Пропозиція: 218 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Беляновський Роман ЮрійовичВас може зацікавити
Продаж права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 7124987500:02:002:0234, площею 0.25 га, цільове призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Черкаська область, Черкаський район, с. Хрещатик
110 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 7124987500:02:002:0217, площею 0.2306 га, цільове призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Черкаська область, Черкаський район, с. Хрещатик
110 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 7124987500:02:002:0216, площею 0.2305 га, цільове призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Черкаська область, Черкаський район, с. Хрещатик
110 000,00 грн з ПДВ
Дивитись