Торгівельно - виставочний павільйон , блок 1, секція 1. Опис об’єкта: Опис: Торгівельно - виставочний павільйон , блок 1, секція 1 літ. А-2, загальною площею 356,6 кв.м; сходи літ. а. Адреса: Харківська обл., Харківський р., смт. Пісочин, Кононенка Ю.
майдан, будинок 1а.
Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23 грудня 2025 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 30.07.2026. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380938882828, +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутства на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.
3 064 400,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійовичз 7 серп. 17:54
до 26 серп. 20:00
(один учасник)
з 26 серп. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 26 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Торгівельно - виставочний павільйон , блок 1, секція 1. Опис об’єкта: Опис: Торгівельно - виставочний павільйон , блок 1, секція 1 літ. А-2, загальною площею 356,6 кв.м; сходи літ. а. Адреса: Харківська обл., Харківський р., смт. Пісочин, Кононенка Ю. майдан, будинок 1а. Об'єкт продажу розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 6325157900:00:009:0339, площа - 0.0242 га, власник - ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЛОСК" (Код ЄДРПОУ юридичної особи 14061643). Право оренди землі - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕНТВАЙС" (Код ЄДРПОУ юридичної особи 46110928).
Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 356,6 метри квадратні |
Адреса: Україна, 61096, Харківська область, Пісочин, площа Юрія Кононенка, 1а |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64747332
Дата реєстрації:
4 трав. 00:10
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
356.6
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Зазначено в технічному паспорті, який додано в документи до лоту.
Інформація про наявність інших зареєстрованих, крім боржника, мешканців (зокрема дітей), орендарів та інших користувачів приміщення:
Орендар - Товариство з обмеженою відповідальністю "Рентвайс" (код ЄДРПОУ 46110928)
Координати:
Широта: 49.970433756586075 Довгота: 36.12424389281642
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 33 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 7 серп. 17:54 | |
| Протокол комітету кредиторів | 7 серп. 17:54 | |
| Рішення суду | 7 серп. 17:54 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 7 серп. 17:54 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 7 серп. 17:54 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 7 серп. 17:54 | |
| Проєкт акту/договору | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 | |
| Ілюстрація | 7 серп. 17:54 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Ганова Альона Юріївна
ІПН/РНОКПП:
3472203164
|
Пропозиція: 5 777 777,00 грн |
Статус: Очікується акт/договір |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
5 777 777,00 грн
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
26 серп. 20:00 – 5 вер. 20:00
Період оплати:
26 серп. 20:00 – 19 вер. 20:00
Період підписання договору:
19 вер. 20:00 – 28 вер. 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег СергійовичВас може зацікавити
Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області
2 000 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6
2 055 483,47 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж нерухомого майна державних банків за адресою: Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Паланкова, буд. 35
2 172 400,00 грн з ПДВ
Дивитись