Нежитлова будівля. Опис об’єкта: Загальна площа (кв.м): 105.3. Адреса: Харківська обл., м. Харків, вулиця Грицевця (вулиця 92-ї Бригади), будинок 35-а.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23 грудня 2025 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 30.07.2026. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380938882828, +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутства на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

2 700 000,00 грн

без ПДВ
Очікується оплата
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 6 серп. 19:34

до 25 серп. 20:00

Аукціон

з 26 серп. 11:20

до 26 серп. 12:07

Кваліфікація

з 26 серп. 12:07

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
6 серп. 19:34 – 25 серп. 20:00
Період аукціону:
26 серп. 11:20 – 26 серп. 12:07
Дата публікації:
6 серп. 19:34
Період редагування:
6 серп. 19:34 – 20 серп. 18:00
Період питань:
6 серп. 19:34 – 25 серп. 18:00
Період відповідей:
6 серп. 19:34 – 25 серп. 18:00
Період кваліфікації:
26 серп. 12:07

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260806-43087
Гарантійний внесок:
270 000,00 грн
Номер лоту:
33546549-26-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
2 700 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
27 000,00 грн
Обмеження:
Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: договір оренди укладений з Товариством з обмеженою відповідальністю "Рентвайс" код ЄДРПОУ: 46110928 строком до 31.10.2028 року. Додаткова угода до наявного договору оренди містить положення про право орендодавця в односторонньому порядку розірвати цей Договір шляхом направленню орендарю письмового повідомлення про розірвання Договору у строк визначений даною додатковою угодою.
№ справи про банкрутство:
904/4790/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Чичвою Олегом Сергійовичем за телефоном +38 (093) 888 2828, +38 (093) 768 67 97.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт”
ЄДРПОУ:
33546549
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14

Основний контакт

Ім'я:
Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлова будівля. Опис об’єкта: Загальна площа (кв.м): 105.3. Адреса: Харківська обл., м. Харків, вулиця Грицевця (вулиця 92-ї Бригади), будинок 35-а. Обєкт розташовано на земельній ділянці кадастровий номер 6310138200:11:007:0004, 0,0196 га, договір оренди зем.ділянки не укладено.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

105,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 61000, Харківська область, Харків, вулиця 92-ї Бригади, 35, Харків

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64686742
Дата реєстрації:
4 трав. 00:10
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
105.3
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Зазначено в технічному паспорті, який додано в документи до лоту. Світло, вода, газ, ЖЕК.
Інформація про наявність інших зареєстрованих, крім боржника, мешканців (зокрема дітей), орендарів та інших користувачів приміщення:
Орендар - Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ "Рентвайс" (код ЄДРПОУ 46110928).
Координати:
Широта: 49.915005 Довгота: 36.408605

Розташування на мапі

Документи аукціону 18 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Рішення суду 6 серп. 19:34
Рішення суду 6 серп. 19:34
Протокол комітету кредиторів 6 серп. 19:34
Копії документів та матеріалів на лот 6 серп. 19:34
Копії документів та матеріалів на лот 6 серп. 19:34
Копії документів та матеріалів на лот 6 серп. 19:34
Проєкт акту/договору 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34
Ілюстрація 6 серп. 19:34

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 4 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
МАТЕВОСЯН АРТУР АШОТОВИЧ
ЄДРПОУ:
31439339

Пропозиція:

9 000 010,00 грн

Статус:

Очікується оплата

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 серп. 15:49
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 серп. 15:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 серп. 15:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 серп. 15:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 серп. 15:52
Протокол аукціону 31 серп. 11:30

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 31 серп. 11:30

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 серп. 15:49
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 серп. 15:49
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 серп. 15:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 серп. 15:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 серп. 15:52
Протокол аукціону 31 серп. 11:30

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 31 серп. 11:30

Період підписання протоколу:
26 серп. 12:07 – 5 вер. 12:07
Період оплати повної винагороди оператору:
26 серп. 12:07 – 31 серп. 12:07
Період оплати:
26 серп. 12:07

Учасник:

Ім'я:
Скорик Олена Вікторівна
ІПН/РНОКПП:
2694518341

Пропозиція:

9 000 001,00 грн

Статус:

Очікується рішення

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 серп. 13:12

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 серп. 13:12

Учасник:

Ім'я:
Фоменко Олексій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2946501099

Пропозиція:

3 360 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Багліков Владислав Сергійович
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3301405437

Пропозиція:

2 727 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3162701497
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 49 А, офіс 65/2, кабінет 3
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
448
Дата видачі свідоцтва:
19 бер. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦЕНТ - БАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA213077700000026009010002736
Найменування одержувача:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНТАНА-ЕСТЕЙТ"
ЄДРПОУ одержувача:
33546549

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович

Вас може зацікавити

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області
Ім'я:
Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380952763202 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 000 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 055 483,47 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Паланкова, буд. 35

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Паланкова, буд. 35
Ім'я:
Арутюнян Артур Вруйревич
E-mail: [email protected] Телефон: +380633564270 ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 172 400,00 грн з ПДВ

Дивитись