Нежитлові приміщення. Опис об’єкта: Загальна площа (кв.м): 110.8, Опис: В житловому будинку літ. А-4 нежитлові приміщення 1-го поверху № 16, 18, 19, 27, 35-37. Адреса: Харківська обл., м. Харків, проспект Фрунзе (проспект Індустріальний), будинок 24/31.

Реалізація здійснюється в межах справи про банкрутство № 904/4790/21. Постанова про визнання банкрутом прийнята 23 грудня 2025 року Господарським судом Дніпропетровської області. Згода на реалізацію та порядок продажу встановлено рішенням комітету кредиторів боржника від 30.07.2026. Аукціон перший без можливості зниження початкової ціни. Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт” (49044, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14, код ЄДРПОУ 33546549). Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович, вул. Січеславська Набережна, 49а, оф.65/2, кабінет №3, м. Дніпро, 49044, свідоцтво Міністерства юстиції України № 448 від 19 березня 2013 року. Засоби зв'язку: +380938882828, +380937686797 [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Усі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна несе переможець електронних торгів. Відповідно до ч. 6 ст. 68 Кодексу України з процедур банкрутства на аукціоні не може бути застосовано переважне право купівлі майна.

Початкова ціна

2 991 000,00 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 6 серп. 19:40

до 25 серп. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 25 серп. 20:00

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
6 серп. 19:40 – 25 серп. 20:00
Початок аукціону:
26 серп. 11:55
Дата публікації:
6 серп. 19:40
Період редагування:
6 серп. 19:40 – 20 серп. 18:00
Період питань:
6 серп. 19:40 – 25 серп. 18:00
Період відповідей:
6 серп. 19:40 – 25 серп. 18:00
Період кваліфікації:
25 серп. 20:00 – 28 вер. 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260806-29626
Гарантійний внесок:
299 100,00 грн
Номер лоту:
33546549-27-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
2 991 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
29 910,00 грн
Обмеження:
Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: договір оренди укладений з Товариством з обмеженою відповідальністю "Рентвайс" (код ЄДРПОУ 46110928) строком до 30.09.2028 року. Додаткова угода до наявного договору оренди містить положення про право орендодавця в односторонньому порядку розірвати цей Договір шляхом направленню орендарю письмового повідомлення про розірвання Договору у строк визначений даною додатковою угодою.
№ справи про банкрутство:
904/4790/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з арбітражним керуючим Чичвою Олегом Сергійовичем за телефоном +38 (093) 888 2828, +38 (093) 768 67 97.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Вимоги до оформлення документів відповідно до ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Монтана-Естейт”
ЄДРПОУ:
33546549
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, м. Дніпро, узвіз Крутогірний, будинок 14

Основний контакт

Ім'я:
Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення. Опис об’єкта: Загальна площа (кв.м): 110.8, Опис: В житловому будинку літ. А-4 нежитлові приміщення 1-го поверху № 16, 18, 19, 27, 35-37. Адреса: Харківська обл., м. Харків, проспект Фрунзе (проспект Індустріальний), будинок 24/31. Нежитлове приміщення є вбудованим у житловий будинок. Земельна ділянка, на якій розташований будинок, перебуває у спільному користуванні співвласників багатоквартирного будинку. Окремий договір оренди земельної ділянки щодо об’єкта продажу не укладався.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

110,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 61000, Харківська область, Харків, проспект Індустріальний, 24/31 32, Харків

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
64747868
Дата реєстрації:
4 трав. 00:10
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
110.8
Інформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:
Зазначено в технічному паспорті, який додано в документи до лоту. Світло, вода, тепло, ЖЕК.
Інформація про наявність інших зареєстрованих, крім боржника, мешканців (зокрема дітей), орендарів та інших користувачів приміщення:
Орендар - Товариство з обмеженою відповідальністю "Рентвайс" код ЄДРПОУ 46110928
Координати:
Широта: 49.942539 Довгота: 36.3777

Розташування на мапі

Документи аукціону 23 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Рішення суду 6 серп. 19:40
Рішення суду 6 серп. 19:40
Протокол комітету кредиторів 6 серп. 19:40
Копії документів та матеріалів на лот 6 серп. 19:40
Копії документів та матеріалів на лот 6 серп. 19:40
Копії документів та матеріалів на лот 6 серп. 19:40
Проєкт акту/договору 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40
Ілюстрація 6 серп. 19:40

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Олійник Віталій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2882618194

Пропозиція:

3 021 000,00 грн

Статус:

Очікується акт/договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 серп. 17:53
Протокол аукціону 27 серп. 10:24

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 27 серп. 10:24
Інформація про часткову оплату 2 вер. 17:51
Інформація про повний розрахунок 3 вер. 22:18

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 серп. 17:53
Протокол аукціону 27 серп. 10:24

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 27 серп. 10:24
Інформація про часткову оплату 2 вер. 17:51
Інформація про повний розрахунок 3 вер. 22:18
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
3 021 000,00 грн

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
25 серп. 20:00 – 2 вер. 20:00
Період оплати:
25 серп. 20:00 – 18 вер. 20:00
Період підписання договору:
18 вер. 20:00 – 28 вер. 20:00

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3162701497
Адреса:
Україна, 49094, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 49 А, офіс 65/2, кабінет 3
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
448
Дата видачі свідоцтва:
19 бер. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380937686797
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦЕНТ - БАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA213077700000026009010002736
Найменування одержувача:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНТАНА-ЕСТЕЙТ"
ЄДРПОУ одержувача:
33546549

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович

Вас може зацікавити

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області
Ім'я:
Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380952763202 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 000 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 055 483,47 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Паланкова, буд. 35

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Паланкова, буд. 35
Ім'я:
Арутюнян Артур Вруйревич
E-mail: [email protected] Телефон: +380633564270 ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 172 400,00 грн з ПДВ

Дивитись